Dbamy o to, aby zakupy w sklepie Luminatione.pl były dla Państwa całkowicie bezpieczne. W trosce o to, podczas składania zamówienia mają Państwo możliwość wyboru skorzystania z 3 metod płatności.

METODY PŁATNOŚCI

1. Płatności za pomocą serwisu Przelewy24

Przebieg płatności

Wybierając tę metodę płatności zostaną Państwo przekierowani do systemu Przelewy24, w którym wybiorą Państwo swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu.

Ważne: Aby Państwa zamówienie mogło zostać pomyślnie złożone, po dokonaniu płatności nie wyłączaj okna przeglądarki - poczekaj, aż strona przekieruje Cię z powrotem na Luminatione.pl

System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

W ramach obsługi płatności przez Przelewy24 mają Państwo możliwość skorzystania z takich płatności jak BLIK czy Szybkie przelewy bankowe (Santander, iPKO, Alior Bank i inne).

2. Płatne przy odbiorze gotówką (tylko na terenie kraju) DPD Polska

Zakupy w Luminatione.pl mogą również zostać opłacone "przy odbiorze". Jeżeli zdecydują się Państwo na tą metodę płatności informujemy o możliwości sprawdzenia przesyłki podczas odbioru zamówienia.

3. Wpłata na konto bankowe sklepu Luminatione.pl

Trzecią metodą płatności za zamówienie w naszym sklepie jest przelew tradycyjny na konto bankowe. W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia, imię i nazwisko lub adres wysyłki w celu umożliwienia identyfikacji zamówienia. 

Ważne: Wybór tej metody płatności może wydłużyć realizację zamówienia. 

Dane do przelewu:                  

LIKO Marcin Wierzejewski 

ul. Gen. Dezyderego Chłapowskiego 20 

64-000 Kościan 

BZ WBK w walucie PLN : 33 1090 1362 0000 0001 3436 1563

METODY DOSTAWY:

Dostawy w naszym sklepie realizowane są za pośrednictwem DPD Polska.

Czas dostawy: na terenie Polski: wynosi od 2 do 10 dni roboczych, w zależności od dostępności produktów w magazynie. W przypadku dłuższego okresu oczekiwania, poinformujemy o tym telefonicznie.

Koszt przesyłki: uzależniony jest od wagi paczki, jej wartości oraz formy płatności:

  • Przesyłka kurierska (DPD Poslka)- 15,50 zł

  • Przesyłka kurierska pobraniowa - 18,00 zł

Oprogramowanie naszej hurtowni samo oblicza koszt przesyłki według jej wagi oraz dzieli paczki, jeśli jedna przekroczy 30 kg.

W przypadku przesyłek cięższych, których nie można podzielić, koszt przesyłki ustalany jest indywidualnie po wcześniejszym kontakcie z klientem.

WYMIARY PACZKI oraz INSTRUKCJĘ ODBIORU PRZESYŁKI znajdziesz poniżej.

WYMIARY PACZKI

ODBIÓR PACZKI