Każda aranżacja ogrodowa sprowadza się do zapewnienia odpowiedniego oświetlenia i blasku na terenie posesji. Aktualnie na rynku oświetlenia zewnętrznego możemy zaobserwować wzrost ilości produktów i producentów, którzy w najnowszych trendach i wzornictwie prześcigają siebie nawzajem. Pragniemy zaprezentować Państwu ofertę producentów oświetlenia dostępnych w naszym sklepie.

Dostępni producenci oświetlenia w Luminatione.pl

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór lamp ogrodowych w niemalże każdej kategorii – lampy solarne, lampy na cokół, latarnie ogrodowe, kinkiety zewnętrzne, słupki oświetleniowe, lampy najazdowe czy reflektory oświetleniowe. W każdej kategorii znajdą Państwo przeróżne modele lamp od producentów takich jak RabaluxNowodvorski Lightning czy Polux. Nie jest to jednak koniec, ponieważ w naszym sklepie pojawia się coraz więcej modeli lamp od najróżniejszych producentów – w najlepszych cenach.

Dbamy o jakość – a więc tylko producenci dostarczający tę najwyższą pojawiają się w naszej ofercie. Jednym z nich jest Rabalux. Węgierski zakład produkcyjny działający od kilkunastu lat na rynku oświetlenia zewnętrznego. Specjalizuje się w oświetleniu wewnętrznym i zewnętrznym dostarczając klientom lampy ogrodowe w wielu stylach – nowoczesnym, rustykalnym czy klasycznym. Lampy Rabalux to gwarancja bezpieczeństwa i oszczędności. Wiele modeli zostało zaprojektowanych z wykorzystaniem najnowszych technologii LED i solarnych niezawodnych dla wielu klientów. Oświetlenie Rabalux jest propozycją więc propozycją dla każdej aranżacji ogrodowej. Bez znaczenia czy posiadamy ogród nowoczesny, brytyjski, japoński – z pewnością znajdziemy coś dla siebie.

Jeszcze innym producentem, którego lampy ogrodowe znajdą Państwo na naszym sklepie to polska marka oświetleniowa Polux. Marka Polux jest własnością grupy Sanico Electronics Polska, od 2002 roku działającej na rynku europejskim. Główną misją firmy jest dostarczanie oświetlenia zewnętrznego w najlepszym możliwym stosunku ceny do jakości. Komponenty stosowane do produkcji lamp Polux pochodzą tylko ze sprawdzonych źródeł i co ważne są bezpieczne i przyjazne dla środowiska. Jak większość producentów w naszym sklepie, także Polux dba o jakość. Każdy model jest certyfikowany normami ISO a wskaźniki IP są odpowiednio oznaczone w zależności od przeznaczenia lampy.

W tym miejscu pragniemy również przedstawić Państwu producenta oświetlenia Nowodvorski Lightning. Drugi z przedstawicieli Polski w naszym sklepie internetowym z oświetleniem ogrodowym. Na rynku dostępny od roku 1994 co przekłada się na długoletnie doświadczenie. To procentuje odpowiednim wyczuciem stylu i podążaniem za panującymi trendami co z pewnością można zauważyć po projektach nowoczesnego oświetlenia wypuszczanych corocznie na rynek.

Ile powinna kosztować dobra lampa ogrodowa

Prawie każdy wybór konsumentów ostatecznie sprowadza się do ceny. Duża dostępność lamp Rabalux, Polux czy Nowodvorski Lightning potrafi zamącić w głowie podczas procesu zakupowego. Nie zawsze jednak cena lampy wyrokuje jakość jej wykonania. Wymienieni wyżej producenci podczas produkcji oświetlenia, źródeł światła i innych komponentów przykładają uwagę do wykorzystywanych materiałów. Ciężko jest więc określić ile powinna kosztować wybrana do naszej aranżacji ogrodowej lampa. W zależności od preferencji użytkownika, od modelu i miejsca przeznaczenia, kwota jaką będziemy musieli wydać będzie się różniła. Poniżej znajdą Państwo listę wybranych lamp ogrodowych dostępnych w sklepie Luminatione.