Oświetlenie zewnętrzne

Niedawno napisaliśmy artykuł o lampach solarnych z kategorii kule oraz ich zaletach. Wiemy, jak bardzo oryginalnym rozwiązaniem są, postanowiliśmy więc sprawdzić czy nadają się na każdą porę roku. Ze względu na swoją ekologiczność i wydajność, jeżeli w parze pójdzie wytrzymałość – kule solarne mogą okazać się strzałem w nie dziesiątkę, a 11! Czy kula solarna wytrzyma okres zimy? Czy moduł solarny zaświeci nawet w pochmurne dni? Odpowiadamy.
Czytaj dalej

Oświetlenie, jakie wybierzemy do ogrodu, ma bardzo duże znaczenie. W chwili obecnej nie chodzi jednak tylko i wyłącznie o poprawę komfortu oraz bezpieczeństwa na terenie posesji, lecz również o design, za którym podążają producenci lamp ogrodowych. W okresie jesienno-zimowym warto spojrzeć jednak szerzej na ofertę producentów, aby nie popełnić błędu i wybrać najlepsze oświetlenie.
Czytaj dalej

Oświetlenie ogrodu jesienią – jak przygotować się do nadchodzącej zimy? Wówczas gdy okres wiosenno-letni to czas na przygotowanie ogrodu, tak okres jesienny to moment, w którym musimy zdecydować co dalej z naszym ogródkiem. Przyroda podąża zgodnie z cyklem zmian pór roku, niektóre elementy ogrodu zostają niezmienne. Lampy ogrodowe, bo o nich mowa na pewno poczekają do następnej wiosny. Warto jednak zadbać o nie, ponieważ niejednokrotnie w trakcie zimy wskażą nam drogę.
Czytaj dalej

Technologie i pęd nowoczesnego życia pozwala nam na stosowanie zupełnie nowych rozwiązań w niemalże każdej dziedzinie życia. Dla osób, szukających oświetlenia zewnętrznego idealną propozycją w roku 2019 będzie oświetlenie solarne. Istnieje wiele zalet jego działania – dwie najważniejsze to ekologiczność i niemalże zerowy koszt eksploatacji. O co pytają nasi klienci najczęściej? Zapraszamy do lektury!
Czytaj dalej

Niezależnie od tego na jaki rodzaj źródła światła postawimy podczas wyboru oświetlenia zewnętrznego – każda żarówka straci w końcu swoją moc. Dotychczas nie wynaleziono rozwiązania, które pozwoliłoby na stworzenie żarówki, której żywot trwać będzie dłużej od kilku lat. Co zrobić, gdy żarówka się przepali lub zużyje? Zapraszamy do lektury.
Czytaj dalej

Każda aranżacja ogrodowa sprowadza się do zapewnienia odpowiedniego oświetlenia i blasku na terenie posesji. Aktualnie na rynku oświetlenia zewnętrznego możemy zaobserwować wzrost ilości produktów i producentów, którzy w najnowszych trendach i wzornictwie prześcigają siebie nawzajem. Pragniemy zaprezentować Państwu ofertę producentów oświetlenia dostępnych w naszym sklepie.
Czytaj dalej