Lampy na cokół z czujnikiem ruchu

Promocja - 10,04 zł
Promocja!
Słupek ogrodowy New York 307330 Polux

Słupek ogrodowy New York 307330 z czujnikiem ruchu i zmierzchu PIR. Oprawa aluminiowa o kolorze grafitowym. Wysokość słupka 44 cm. IP44.

120,16 zł 110,12 zł Dostępny

Technologia goni technologię - lampy na cokół z czujnikiem ruchu

W przypadku oświetlenia zewnętrznego producenci starają się wprowadzając co raz nowsze rozwiązania technologiczne. Wszystko po to, aby klient końcowy czerpał z niego maksymalną radość. Czujniki ruchu, bo o nich mowa, wraz z czujnikiem zmierzchu są bardzo praktycznym dodatkiem do lamp cokołowych zewnętrznych. Nigdy więcej szukania włącznika w ciemności, koniec z potknięciami na ogrodzie – od teraz lampa na cokół włączy się dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujemy.

Wiele zalet lampy na cokół z czujnikiem ruchu

Obok poprawy bezpieczeństwa, czujnik ruchu dodaje element oszczędności. Włączanie i wyłączanie lampy cokołowej wtedy, kiedy konieczne jest niezwykle funkcjonalne i pozwoli zaoszczędzić wiele energii. Każdemu z nas przydarzyło się kiedyś zapomnieć o zgaszeniu światła, prawda? Jeżeli zdecydują się Państwo na wybór lampy cokołowej z czujnikiem ruchu do montażu na terenie posesji – problem ten zniknie bezpowrotnie.