Lampy na cokół z czujnikiem ruchu

Słupek ogrodowy solarny LED SOLCA L 50 cm 25775 Kanlux

Lampa solarna ogrodowa LED SOLCA L o numerze katalogowym 25775, 50 cm wysokości, w czarnej stalowej oprawie, z czujnikiem ruchu, 3 tryby intensywności świecenia. Do oświetlenia tarasu, podjazdu, ścieżek.

137,00 zł Dostępny
Słupek ogrodowy solarny LED SOLCA O 50 cm 25772 Kanlux

Lampa solarna ogrodowa LED SOLCA O o numerze katalogowym 25772, 50 cm wysokości, w czarnej stalowej oprawie, z czujnikiem ruchu, 3 tryby intensywności świecenia. Do oświetlenia tarasu, podjazdu, ścieżek.

129,00 zł Dostępny
Promocja - 20,00 zł
Promocja!
Słupek ogrodowy New York 44cm czujnik 307330 Polux

Słupek ogrodowy New York 307330 z czujnikiem ruchu i zmierzchu PIR. Oprawa aluminiowa o kolorze grafitowym. Wysokość słupka 44 cm. IP44.

130,00 zł 110,00 zł Dostępny

Technologia goni technologię - lampy na cokół z czujnikiem ruchu

W przypadku oświetlenia zewnętrznego producenci starają się wprowadzając co raz nowsze rozwiązania technologiczne. Wszystko po to, aby klient końcowy czerpał z niego maksymalną radość. Czujniki ruchu, bo o nich mowa, wraz z czujnikiem zmierzchu są bardzo praktycznym dodatkiem do lamp cokołowych zewnętrznych. Nigdy więcej szukania włącznika w ciemności, koniec z potknięciami na ogrodzie – od teraz lampa na cokół włączy się dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujemy.

Wiele zalet lampy na cokół z czujnikiem ruchu

Obok poprawy bezpieczeństwa, czujnik ruchu dodaje element oszczędności. Włączanie i wyłączanie lampy cokołowej wtedy, kiedy konieczne jest niezwykle funkcjonalne i pozwoli zaoszczędzić wiele energii. Każdemu z nas przydarzyło się kiedyś zapomnieć o zgaszeniu światła, prawda? Jeżeli zdecydują się Państwo na wybór lampy cokołowej z czujnikiem ruchu do montażu na terenie posesji – problem ten zniknie bezpowrotnie.