Słupki oświetleniowe z gniazdem

Słupek zasilający Rock pin-earthing inox 2 gniazda 17108/47/46 Philips

Słupek zasilający  Rock pin-earthing inox o indeksie 17108/47/46 z dwoma gniazdami 230V, wysokość 23 cm, może stanowić dodatkowe źródło zasilania na teranie ogrodu, w parku.

210,00 zł Dostępny

Słupki oświetleniowe z gniazdem – 2 rozwiązania w 1 produkcie

Brak przedłużacza na działce? A może pragniesz mieć wszystko pod kontrolą? Słupki oświetleniowe z gniazdem to lampa warta uwagi. Połączenie oświetlenia oraz dodatkowego gniazda 230V to niezwykle częsty wybór klientów. Słupki ogrodowe z tym rozwiązaniem nie tylko rozświetlą teren po zmroku, ale też umożliwią wykorzystanie ich do ogrodowych prac takich jak koszenie trawy, mycie samochodu na podjeździe przy pomocy myjek ciśnieniowych czy też po prostu jako dodatkowe źródło energii dla podwieszanej lampy przeciw komarom.

Słupek oświetleniowy nada charakteru

Słupki oświetleniowe, w których zostało zamontowane dodatkowe gniazdo prądu, poza tym szczegółem, nie różni się niczym od zwykłych lamp stojących do ogrodu. Najnowsze modele to odzwierciedlenie fantazji projektantów z całego świata, po to by każda aranżacja ogrodowa otrzymała jeszcze większy blask i charakter. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą słupków oświetleniowych oraz lamp stojących z gniazdem 230V.