Lampy solarne dekoracyjne (Jest 27 produktów.)

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

Dekoracyjne lampy solarne

Zalet nowoczesnej technologii w postaci paneli solarnych jest wiele. Przede wszystkim znane są z trwałości użytkowania oraz dostarczania darmowej energii elektrycznej. Energia ta przetworzona w prąd bez trudu zasili lampy zewnętrzne zwane lampami solarnymi. Jedną z kategorii wśród lamp solarnych są lampy dekoracyjne. A ich... potrafi być sporo.

Zagwozdka dla każdego - szeroki wybór lamp solarnych dekoracyjnych

Na rynku oświetlenia zewnętrznego dostępnych są setki przeróżnych modeli lamp. Nie inaczej jest z pozycjami skategoryzowanymi jako dekoracyjne oświetlenie solarne. Trend na najbliższe lata zakłada popularność lamp wzorowanych na kształt kuli czy lamp podobnych do kamieni. Te dwie pozycje bardzo często są poszukiwane przez klientów. To jednak nie wszystko, możemy również postawić na niewielkie lampki solarne z kloszem w kształcie róży lub lampy wyglądające jak słoiki. Każdą z wyżej wymienionych pozycji łączą z pewnością dwie rzeczy – finezja wykonania oraz technologia solarna. Całość daje wspaniałe oświetlenie, które jest... darmowe. Lampy solarne dekoracyjne będą doskonałą propozycją dla każdego kto szuka efektu wow. Świecący kamień wśród kompozycji kwiatowych, oświetlone brzegi oczka wodnego – teraz to możliwe.

Jak działa lampa solarna dekoracyjna

Każda lampa solarna działa w identyczny sposób. Aby uzyskać efekt fotowoltaiczny obiekt posiadać musi moduł solarny, transformator i akumulator. Moduł solarny w ciągu dnia przechwytuje promienie słoneczne, które za pomocą transformatora przekształca w prąd składowany w akumulatorze. Ta energia pozwala lampom rozświetlić teren posesji po zmroku. Ważnym jest, aby wziąć pod uwagę przede wszystkim pierwsze zdanie. Aby promienie słoneczne były efektywnie przechwytywane, moduł powinien być umieszczony w miejscu o maksymalnym odkryciu i podatności na promieniowanie słoneczne.

Jakie są inne zalety lamp solarnych dekoracyjnych

Romantyczny wieczór na tarasie, wesoła atmosfera w delikatnym blasku podczas spotkania z przyjaciółmi w altanie czy też zwykłe wieczorne czytanie książki na balkonie. Każda z tych okazji może zostać okraszona wspaniałym, delikatnym światłem jakie zagwarantuje z pewnością lampa solarna dekoracyjna.