na stronę

Lampy zewnętrzne LED

Nowy
Nowy
Girlanda zewnętrzna Party - przewód z oprawkami 308788 Polux

Girlanda zewnętrzna PARTY - przewód z oprawkami o numerze katalogowym 308788, z bez żarówek w zestawie, oprawa w kolorze czarnym. Girlanda posiada gniazdo z uszczelnieniem.

95,00 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Kinkiet zewnętrzny Melbourne 8566 Rabalux

Kinkiet elewacyjny Melbourne 8566, z antracytową metalową oprawą, wbudowane LED 480lm, do oświetlenia drzwi wejściowych, tarasowych, werandy.

219,00 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Słupek ogrodowy BRISTOL 8704 Rabalux

Lampa ogrodowa stojąca BRISTOL, o numerze katalogowym 8704, 80 cm, antracytowa metalowa oprawa z wbudowanym źródłem światła LED 9W, do oświetlenia podjazdu, tarasu, schodów i ścieżek, kompozycji roślinnych.

239,00 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Kinkiet zewnętrzny BRISTOL 8705 Rabalux

Lampa ścienna BRISTOL, o numerze katalogowym 8705, antracytowa metalowa oprawa z wbudowanym źródłem światła LED 9W, do oświetlenia werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

159,00 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Słupek ogrodowy GUYANA 7954 Rabalux

Lampa ogrodowa stojąca GUYANA, o numerze katalogowym 7954, 56 cm, czarna metalowa oprawa z wbudowanym źródłem światła LED 5W, do oświetlenia podjazdu, tarasu, schodów i ścieżek, kompozycji roślinnych.

177,00 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Kinkiet zewnętrzny GUYANA 7953 Rabalux

Lampa ścienna GUYANA, o numerze katalogowym 7953, czarna metalowa oprawa z wbudowanym źródłem światła LED 5W, do oświetlenia werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

90,89 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Kinkiet zewnętrzny GILBERT 307835 Polux

Lampa elewacyjna GILBERT o numerze katalogowym 307835, w aluminiowej czarnej oprawie, z żarówką GU10 w zestawie, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

69,28 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Kinkiet zewnętrzny GILBERT 307842 Polux

Lampa elewacyjna GILBERT o numerze katalogowym 307842, w aluminiowej czarnej oprawie, góra-dół, z żarówkami GU10 w zestawie, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

85,00 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Kinkiet zewnętrzny NIVERO LED 900lm 304094 Polux

Lampa elewacyjna NIVERO o numerze katalogowym 304094, w aluminiowej oprawie w kolorze satyny, góra - dół, wbudowane 2x SMD LED 6,5W, barwa neutralna, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

84,00 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Kinkiet zewnętrzny NIVERO LED 304070 Polux

Lampa elewacyjna NIVERO o numerze katalogowym 304070, w aluminiowej oprawie w kolorze satyny, wbudowane SMD LED 6,5W, barwa neutralna, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

62,00 zł Dostępny
Kinkiet zewnętrzny NIVERO LED 900lm 304087 Polux

Lampa elewacyjna NIVERO o numerze katalogowym  304087, w grafitowej oprawie z aluminium , góra - dół, wbudowane 2x SMD LED 6,5W, barwa neutralna, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

84,00 zł Dostępny
Kinkiet zewnętrzny NIVERO LED 304063 Polux

Lampa elewacyjna NIVERO o numerze katalogowym 304063, w grafitowej oprawie z aluminium, wbudowane SMD LED 6,5W, barwa neutralna, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

62,00 zł Dostępny
Kinkiet zewnętrzny GILBERT 307859 Polux

Lampa elewacyjna GILBERT o numerze katalogowym 307859, w aluminiowej czarnej oprawie, z żarówką GU10 w zestawie, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

69,28 zł Dostępny
Kinkiet zewnętrzny GILBERT 307866 Polux

Lampa elewacyjna GILBERT o numerze katalogowym 307866, w aluminiowej czarnej oprawie, góra-dół, z żarówkami GU10 w zestawie, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

85,00 zł Dostępny
Kinkiet zewnętrzny CATANIA 8936 Rabalux

Lampa ścienna CATANIA o numerze katalogowym 8936, metalowa oprawa w kolorze chrom satynowy z wbudowanym źródłem  światła LED, do oświetlenia werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

76,00 zł Dostępny
Kinkiet zewnętrzny CATANIA 8938 Rabalux

Lampa ścienna CATANIA góra, dół, o numerze katalogowym 8938, metalowa oprawa w kolorze satynowy chrom z dwoma wbudowanymi źródłami światła LED, do oświetlenia werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

110,00 zł Dostępny

Światło, które się opłaca – lampy zewnętrzne i ogrodowe LED

W branży oświetlenia zewnętrznego mówi się o nich w sposób humorystyczny, że są bajkowym Sknerusem McKwaczem. Acz określenie zabawne, ma w sobie krztę prawdy. Wykorzystywanie lamp LED na zewnątrz lub w ogrodzie może przynieść bardzo wymierne korzyści dla domowego budżetu. Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą tego rodzaju lamp ogrodowych w naszym sklepie!

Łatanie dziury w domowym budżecie – oświetlenie LED

Technologia z wykorzystaniem diod elektroluminescencyjnych, inaczej nazywana diodami LED jest aktualnie uznawane za pionierskie w jednym z trzech źródeł światła (w zastosowaniu przy oświetleniu zewnętrznym). Bez wątpienia ten rodzaj źródła energii dokonał rewolucji we nowoczesnym poglądzie na jakość i zastosowanie oświetlenia. Ze względu na swoją budowę, oświetlenie ledowe uznawane jest za najbardziej energooszczędne i ekologiczne powoli detronizując z tronu sprzedaży lampy wyładowcze i tradycyjne żarówki żarowe. Więcej na temat budowy lamp ogrodowych LED mogą przeczytać Państwo na naszym blogu.

Jakie zalety mają lampy zewnętrzne LED

Dzięki zapiskom pochodzącym z początku lat 1920, wykonanych przez radzieckiego technika radiowego – Olega Łosiewa, amerykański inżynier Nick Holonyaka Junior dopracował formułę pozwalającą na produkcję lamp LED. Formuła ta bazowała na obserwacji Łosiewa, że diody wchodzące w skład odbiorników radiowych emitują światło widzialne. Ten konkretny rodzaj źródła światła niesie ze sobą wiele zalet, i jest udoskonalany w dzisiejszych czasach właśnie z tego powodu.

Dla ziemi i dla portfela

Największą zaletą Lamp zewnętrznych LED, korzystających z żarówek LED jest ich ekologiczność. Ten argument przekłada się z kolei na redukcję rachunków za prąd, co pomimo wyższego kosztu nakładu początkowego ,finalnie oddaje z nawiązką.

Wachlarz wykorzystania diod LED

Fenomen źródła światła opartego na technologii LED to bez dwóch zdań również jego uniwersalność. Diody LED mogą świecić nawet do 50 tysięcy godzin! To ponad 5 lat! 5 lat na jednej żarówce! To jest właśnie ekologiczność. Dodatkowo, zakres temperatury w jakich działa dioda LED waha się między -40 do +85 stopni Celsjusza. Te dwa czynniki pozwalają na użycie lamp LED w wielu miejscach – lampach zewnętrznych, lampach ogrodowych, lampach na taras, słupkach oświetleniowych, kinkietach elewacyjnych – bez obawy o negatywny wpływ warunków atmosferycznych. Z tymi wszystkimi pozytywami idzie w parze mała awaryjność lamp LED oraz solidna budowa. Całość skutkuje więc rosnącą popularnością oświetlenia LED.

Rodzaje Lamp zewnętrznych LED

Diody elektroluminescencyjne znalazły swoje zastosowanie w niemalże każdym typie oświetlenia do ogrodu. Wśród wielu produktów dostępnych od producentów możemy znaleźć lampy ledowe zewnętrzne w takiej postaci jak kinkiety elewacyjne LED, słupki oświetleniowe LEDlampy na cokół LED czy też lampy solarne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego e-sklepu.