na stronę

Lampy sufitowe zewnętrzne

Lampa zewnętrzna wisząca TORONTO 8384 Rabalux

Lampa wisząca TORONTO o numerze katalogowym 8384, w kolorze złota antycznego, z gniazdem na żarówki E27, do oświetlenia tarasu, werandy, patio.

160,00 zł Dostępny
Lampa sufitowa zewnętrzna LENTIL LED 8555 Rabalux

Lampa sufitowa zewnętrzna LENTIL LED o numerze katalogowym 8555, biała oprawa LED, do oświetlenia zewnętrznego na tarasie, balkonie, werandzie.

220,00 zł Dostępny
Lampa wisząca zewnętrzna Velence 8208 Rabalux

Lampa sufitowa Velence 8208, w stylu klasycznym, oprawa w kolorze czarnym, z gniazdem na żarówkę E27, do oświetlenia tarasu, werandy, patio.

50,00 zł Dostępny
Lampa wisząca zewnętrzna Velence 8207 Rabalux

Lampa sufitowa Velence 8207, w stylu klasycznym, oprawa w kolorze białym, z gniazdem na żarówkę E27, do oświetlenia tarasu, werandy, patio.

53,00 zł Dostępny
Lampa wisząca zewnętrzna Velence 8238 Rabalux

Lampa sufitowa Velence 8238, w stylu klasycznym, oprawa w kolorze złota antycznego, z gniazdem na żarówkę E27, do oświetlenia tarasu, werandy, patio.

51,00 zł Dostępny
Lampa sufitowa zewnętrzna STUTTGART 8684 Rabalux

Lampa sufitowa STUTTGARD o numerze katalogowym 8684, antracytowa metalowa oprawa, z dwoma gniazdami na żarówki E27, do oświetlenia zewnętrznego na tarasie, balkonie, werandzie.

135,00 zł Dostępny
Lampa sufitowa zewnętrzna STUTTGART 8220 Rabalux

Lampa sufitowa STUTTGARD o numerze katalogowym 8220, metalowa oprawa w kolorze stali nierdzewnej, z dwoma gniazdami na żarówki E27, do oświetlenia zewnętrznego na tarasie, balkonie, werandzie.

135,00 zł Dostępny
Lampa sufitowa zewnętrzna SABA 8187 Rabalux

Lampa sufitowa SABA o numerze katalogowym 8187, metalowa oprawa w kolorze czarnym, z dwoma gniazdami na żarówki E27, do oświetlenia zewnętrznego na tarasie, balkonie, werandzie.

165,00 zł Dostępny
Lampa sufitowa zewnętrzna SABA 8188 Rabalux

Lampa sufitowa SABA o numerze katalogowym 8188, metalowa oprawa w kolorze srebrnym, z dwoma gniazdami na żarówki E27, do oświetlenia zewnętrznego na tarasie, balkonie, werandzie.

165,00 zł Dostępny
Lampa sufitowa zewnętrzna AUSTIN 8797 Rabalux

Lampa sufitowa zewnętrzna AUSTIN o numerze katalogowym 8797, aluminiowa oprawa LED, do oświetlenia zewnętrznego na tarasie, balkonie, werandzie.

220,00 zł Dostępny
Lampa sufitowa zewnętrzna AUSTIN 8796 Rabalux

Lampa sufitowa zewnętrzna AUSTIN o numerze katalogowym 8796, aluminiowa oprawa LED, do oświetlenia zewnętrznego na tarasie, balkonie, werandzie.

220,00 zł Dostępny
Lampa wisząca zewnętrzna BARCELONA 8678 Rabalux

Lampa wisząca zewnętrzna BARCELONA o numerze katalogowym 8678, zaprojektowana w stylu vintagenowow, oprawa w kolorze złota antycznego, z gniazdem na żarówkę E27, do oświetlenia tarasu, werandy, patio.

120,00 zł Dostępny
Lampa zewnętrzna wisząca PALMA 8538 Rabalux

Lampa wisząca zewnętrzna PALMA o numerze katalogowym 8538, metalowa czarna oprawa, z gniazdem na żarówkę E27, do oświetlenia werandy, tarasu, patio.

96,00 zł Dostępny
Lampa zewnętrzna wisząca ODESSA 8164 Rabalux

Lampa zewnętrzna wisząca ODESSA o numerze katalogowym 8164, w oprawie koloru brązu antycznego, z gwintem na żarówkę E27, do oświetlenia werandy, tarasu, patio, altany.

135,00 zł Dostępny
Lampa zewnętrzna wisząca KONSTANZ 8246 Rabalux

Lampa wisząca zewnętrzna KONSTANZ o numerze katalogowym 8246, w czarnej metalowej oprawie, z gniazdem na żarówki E27, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

112,00 zł Dostępny
Lampa zewnętrzna wisząca MIAMI 8673 Rabalux

Lampa zewnętrzna wisząca MIAMI o numerze katalogowym 8673, w oprawie koloru złota antycznego, z gwintem na żarówkę E27, do oświetlenia werandy, tarasu, patio, altany.

95,00 zł Dostępny

Lampy sufitowe zewnętrzne tuż na Twoją głową

Wielu marzy o tym, aby podczas romantycznej kolacji we dwoje patrzeć w gwiazdy. Niestety, nie zawsze się to udaje z dwóch powodów. Pierwszy – ciężko o bezchmurne niebo, drugi – jest to jednak troszeczkę niepraktyczne. Producenci oświetlenia zewnętrznego przychodzą więc z pomocą dla uratowania kolacji! Podczas wieczornego, romantycznego czasu wystarczy zadbać o to, by na tarasie lub w altanie zawisła lampa sufitowa zewnętrzna. Romantyczna, klimatyczna i zapierająca dech w piersi. Brzmi kusząco, prawda?

Ulubione miejsce lampy sufitowej

Wszyscy mamy swoje ulubione miejsce w domu. Nie inaczej jest z oświetleniem tarasowym! Lampa montowana „na suficie” uwielbia pokazywać się w przydomowych poddaszach, na tarasie, na balkonie – legendy głoszą, że czasami nawet przy drzwiach wejściowych!

Zalety lamp sufitowych zewnętrznych

Czy lampy sufitowe są popularne? Tak! Chociaż w wielu miejscach lepszym zastosowaniem może okazać się kinkiet elewacyjny, to lampa sufitowa zewnętrzna bez wątpienia daje klimat i poczucie bezpieczeństwa. Zdecydowanie zaletą jest również występowanie modeli tego rodzaju oświetlenia zewnętrznego w komplecie z czujnikami ruchu, które to pozytywnie wpłyną na wysokość rachunku za oświetlenie. Co więcej, lampy sufitowe zewnętrzne są produkowane z myślą o połączeniu ich z innymi lampami – stąd też występowanie modeli (tzw. „rodzin”) lamp. Możemy zadbać o to, aby na terenie całej posesji wszystkie lampy ogrodowe i zewnętrzne były np. w stylu rustykalnym lub nowoczesnym co poprawi wizerunek i stylistycznie zgra się z całością nieruchomości.

Rodzaje lamp sufitowych zewnętrznych

Lampy na haczykach, podwieszane pod sufitem również mają swoją specyfikację. Aktualnie w ofercie sprzedażowej na rynku dostępne są modele lamp sufitowych zewnętrznych LED, lamp sufitowych zewnętrznych klasycznych oraz w różnych stylach np. rustykalnym, skandynawskim i ogólnych lampach sufitowych dekoracyjnych.

Jakość zawsze ma znaczenie

Wszystkie produkty lamp zewnętrznych sufitowych dostępne w sklepie Luminatione.pl posiadają odpowiednie atesty i wskaźniki ochrony IP wobec czynników panujących na dworze. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą producentów oświetlenia zewnętrznego takich jak RabaluxPolux czy innych.