na stronę

Kinkiety zewnętrzne

Promocja - 11,00 zł Nowy
Nowy Promocja!
Kinkiet elewacyjny Bonn 8337 Rabalux

Lampa ogrodowa ścienna Bonn  8337, skośna, o wysokości 37 cm. Zaprojektowany w stylu nowoczesnym, z czarną oprawą, do oświetlenia zewnętrznego ogrodu.

88,00 zł 77,00 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Kinkiet zewnętrzny PALMA 8415 Rabalux

Lampa ścienna PALMA o numerze katalogowym 8415, metalowa czarna oprawa, z gniazdem na żarówkę E27, do oświetlenia drzwi wejściowych, tarasowych, bramy garażowej, elewacji.

123,00 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Kinkiet zewnętrzny PALMA 8414 Rabalux

Lampa ścienna PALMA o numerze katalogowym 8414, metalowa czarna oprawa, z gniazdem na żarówkę E27, do oświetlenia drzwi wejściowych, tarasowych, bramy garażowej, elewacji.

123,00 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Kinkiet zewnętrzny Melbourne 8566 Rabalux

Kinkiet elewacyjny Melbourne 8566, z antracytową metalową oprawą, wbudowane LED 480lm, do oświetlenia drzwi wejściowych, tarasowych, werandy.

219,00 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Lampa zewnętrzna wisząca ODESSA 8164 Rabalux

Lampa zewnętrzna wisząca ODESSA o numerze katalogowym 8164, w oprawie koloru brązu antycznego, z gwintem na żarówkę E27, do oświetlenia werandy, tarasu, patio, altany.

139,00 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Kinkiet zewnętrzny ODESSA 8163 Rabalux

Lampa elewacyjna ODESSA o numerze katalogowym 8163, w oprawie koloru brązu antycznego, z gwintem na żarówkę E27, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych.

139,00 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Kinkiet zewnętrzny BRISTOL 8705 Rabalux

Lampa ścienna BRISTOL, o numerze katalogowym 8705, antracytowa metalowa oprawa z wbudowanym źródłem światła LED 9W, do oświetlenia werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

159,00 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Kinkiet zewnętrzny GUYANA 7953 Rabalux

Lampa ścienna GUYANA, o numerze katalogowym 7953, czarna metalowa oprawa z wbudowanym źródłem światła LED 5W, do oświetlenia werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

90,89 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Kinkiet zewnętrzny GILBERT 307835 Polux

Lampa elewacyjna GILBERT o numerze katalogowym 307835, w aluminiowej czarnej oprawie, z żarówką GU10 w zestawie, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

69,28 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Kinkiet zewnętrzny GILBERT 307842 Polux

Lampa elewacyjna GILBERT o numerze katalogowym 307842, w aluminiowej czarnej oprawie, góra-dół, z żarówkami GU10 w zestawie, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

85,00 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Kinkiet zewnętrzny NIVERO LED 900lm 304094 Polux

Lampa elewacyjna NIVERO o numerze katalogowym 304094, w aluminiowej oprawie w kolorze satyny, góra - dół, wbudowane 2x SMD LED 6,5W, barwa neutralna, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

84,00 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Kinkiet zewnętrzny NIVERO LED 304070 Polux

Lampa elewacyjna NIVERO o numerze katalogowym 304070, w aluminiowej oprawie w kolorze satyny, wbudowane SMD LED 6,5W, barwa neutralna, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

62,00 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Lampa zewnętrzna wisząca KONSTANZ 8246 Rabalux

Lampa wisząca zewnętrzna KONSTANZ o numerze katalogowym 8246, w czarnej metalowej oprawie, z gniazdem na żarówki E27, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

129,00 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Kinkiet zewnętrzny KONSTANZ 8245 Rabalux

Lampa elewacyjna KONSTANZ o numerze katalogowym 8245, w czarnej metalowej oprawie, z gniazdem na żarówki E27, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

148,89 zł Dostępny
Kinkiet zewnętrzny NIVERO LED 900lm 304087 Polux

Lampa elewacyjna NIVERO o numerze katalogowym  304087, w grafitowej oprawie z aluminium , góra - dół, wbudowane 2x SMD LED 6,5W, barwa neutralna, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

84,00 zł Dostępny
Kinkiet zewnętrzny NIVERO LED 304063 Polux

Lampa elewacyjna NIVERO o numerze katalogowym 304063, w grafitowej oprawie z aluminium, wbudowane SMD LED 6,5W, barwa neutralna, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

62,00 zł Dostępny

Kinkiety ogrodowe i zewnętrzne – lepszy efekt elewacji

Ciepły, letni wieczór z książką w altanie czy na tarasie? Powrót ze wspaniałego wieczoru ze znajomymi zakończył się kolejną nieudaną próbą trafienia kluczem do zamka w drzwiach? Co sprawi, że podążanie ogrodową ścieżką czy zejście do piwniczki nie zakończy się kontuzją? Na każde z tych pytań odpowiedzią pośrednio lub nie będą kinkiety zewnętrzne. Ten konkretny rodzaj oświetlenia zewnętrznego niesie ze sobą wiele zalet – jak je wykorzystać oraz w którym miejscu przymocować kinkiet?

Zalety i design kinkietów zewnętrznych

Kinkiety zewnętrzne dostępne są w ofercie sklepu z oświetleniem Luminatione.pl w bardzo dużej ilości. Jest to spowodowane atrakcyjnością i zainteresowaniem tym rodzajem oświetlenia zewnętrznego. Główną zaletą jest ich wielofunkcyjność. Kinkiety ogrodowe mogą zostać przy montażu skierowane w poprzek, do góry oraz do dołu – w zależności od wybranego przez nas kierunku – światło inaczej będzie oddziaływało na otoczenie. Co więcej, produkty te są projektowane z myślą o ozdobie ścian elewacyjnych. Stąd też kinkiety elewacyjne – ogrodowe i zewnętrzne występują w wielu stylach takich jak rustykalny, klasyczny, dekoracyjny oraz nowoczesny.

Producenci kinkietów zewnętrznych

W sklepie online Luminatione.pl dostępny jest asortyment od czołowych, europejskich producentów oświetlenia zewnętrznego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kinkietów ogrodowych Rabalux oraz kinkietów zewnętrznych Polux. Każda z firm gwarantuje najwyższą jakość w przystępnych cenach. Co ważne, uwaga tych marek skupia się na szczegółach wykonania – producenci dbają o to, aby klient otrzymywał produkt, który nie tylko będzie ładnie prezentował się na ścianie. Wybierając produkty od Rabalux i Polux można liczyć na bardzo długi cykl użytkowania oświetlenia zewnętrznego.

Ważna jest wytrzymałość oświetlenia ściennego

Każdy rodzaj oświetlenia zewnętrznego, w tym również kinkiety zewnętrzne narażone są w dużym stopniu na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Wiosną, latem oraz jesienią na deszcz, natomiast w trakcie zimy – na śnieg. Warto więc wybrać lampę, która jest wyposażona w odpowiedni stopień ochrony, tzw. IP (Ingress Protection). Zalecanymi modelami są modele o stopniu ochrony IP44 lub IP65. Pierwsza z cyfr oznacza ochronę przed ciałami obcymi i pyłami, druga ma znaczenie w przypadku wilgoci. Na naszym Blogu znajdą Państwo informację jak poprawnie rozczytywać powyższe wskaźniki.

Żarówka LED czy tradycyjna – jaką wybrać

W teorii nie ma znaczenia jaką żarówkę wybierzemy do oświetlenia zewnętrznego. Jeżeli wybrany przez nas model posiada uniwersalną oprawę jak na przykład E27, można do niej dokupić żarówkę żarową, halogenową czy też żarówkę LED. Radzimy jednak rozważyć zakup żarówek LED, ze względu na ich właściwości- wydłużona żywotność, niższe zużycie energii, zapewniają natychmiast 100% jasności i co istotne – nie zawierają rtęci.