na stronę

Kinkiety zewnętrzne

Promocja - 10%
Promocja!
Kinkiet elewacyjny Sevilla 8199 Rabalux

Lampa ścienna Sevilla 8199, zaprojektowana w stylu nowoczesnym, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

57,88 zł 52,09 zł Dostępny
Kinkiet elewacyjny Velence 8204 Rabalux

Lampa ścienna z serii Velence 8204, w czarnej oprawie, zaprojektowana w stylu klasycznym, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

43,10 zł Dostępny
Kinkiet Inox torch 8261 Rabalux

Kinkiet Inox torch 8261 Rabalux, zaprojektowana w stylu nowoczesnym, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

32,01 zł Dostępny
Kinkiet elewacyjny Inox torch 8266 Rabalux

Kinkiet elewacyjny Inox torch 8266, z czujnikiem zmierzchu i ruchu.  Lampa w stylu nowoczesnym, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

81,19 zł Dostępny
Kinkiet elewacyjny Seattle 8229 Rabalux

Kinkiet elewacyjny Seattle 8229 firmy Rabalux, lampa ogrodowa zaprojektowana w stylu nowoczesnym, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

91,86 zł Dostępny
Kinkiet elewacyjny Genova 8269 Rabalux

Kinkiet elewacyjny Genova  8269 firmy Rabalux, w kolorze srebrnym, w stylu nowoczesnym, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

91,86 zł Dostępny
Kinkiet elewacyjny Leeds 8197 Rabalux

Kinkiet elewacyjny kinkiet elewacyjny Leeds 8197 firmy Rabalux, z czarną oprawą, w stylu nowoczesnym, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

95,85 zł Dostępny
Kinkiet elewacyjny Dover 8139 Rabalux

Kinkiet elewacyjny Dover 8139 firmy Rabalux, w aluminiowej oprawie, styl nowoczesny, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

71,87 zł Dostępny
Kinkiet elewacyjny Detroit 8142 Rabalux

Kinkiet elewacyjny Detroit 8142 firmy Rabalux, z wbudowanym źródłem światła, zaprojektowany w stylu nowoczesnym, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

88,49 zł Dostępny
Kinkiet elewacyjny Atlanta 8167 Rabalux

Kinkiet elewacyjny Atlanta 8167 firmy Rabalux, zaprojektowany w nowoczesnym stylu, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

125,63 zł Dostępny
Kinkiet elewacyjny Sorrento 8126 Rabalux

Kinkiet elewacyjny Sorrento 8126 firmy Rabalux, z wbudowanym, niewymiennym źródłem światła, zaprojektowany w stylu śródziemnomorskim, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

51,59 zł Dostępny
Kinkiet elewacyjny Sorrento 8125 Rabalux

Kinkiet elewacyjny Sorrento 8125Lampa LED,  zaprojektowana w stylu śródziemnomorskim , do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

51,59 zł Dostępny

Kinkiety ogrodowe i zewnętrzne – lepszy efekt elewacji

Ciepły, letni wieczór z książką w altanie czy na tarasie? Powrót ze wspaniałego wieczoru ze znajomymi zakończył się kolejną nieudaną próbą trafienia kluczem do zamka w drzwiach? Co sprawi, że podążanie ogrodową ścieżką czy zejście do piwniczki nie zakończy się kontuzją? Na każde z tych pytań odpowiedzią pośrednio lub nie będą kinkiety zewnętrzne. Ten konkretny rodzaj oświetlenia zewnętrznego niesie ze sobą wiele zalet – jak je wykorzystać oraz w którym miejscu przymocować kinkiet?

Zalety i design kinkietów zewnętrznych

Kinkiety zewnętrzne dostępne są w ofercie sklepu z oświetleniem Luminatione.pl w bardzo dużej ilości. Jest to spowodowane atrakcyjnością i zainteresowaniem tym rodzajem oświetlenia zewnętrznego. Główną zaletą jest ich wielofunkcyjność. Kinkiety ogrodowe mogą zostać przy montażu skierowane w poprzek, do góry oraz do dołu – w zależności od wybranego przez nas kierunku – światło inaczej będzie oddziaływało na otoczenie. Co więcej, produkty te są projektowane z myślą o ozdobie ścian elewacyjnych. Stąd też kinkiety elewacyjne – ogrodowe i zewnętrzne występują w wielu stylach takich jak rustykalny, klasyczny, dekoracyjny oraz nowoczesny.

Producenci kinkietów zewnętrznych

W sklepie online Luminatione.pl dostępny jest asortyment od czołowych, europejskich producentów oświetlenia zewnętrznego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kinkietów ogrodowych Rabalux oraz kinkietów zewnętrznych Polux. Każda z firm gwarantuje najwyższą jakość w przystępnych cenach. Co ważne, uwaga tych marek skupia się na szczegółach wykonania – producenci dbają o to, aby klient otrzymywał produkt, który nie tylko będzie ładnie prezentował się na ścianie. Wybierając produkty od Rabalux i Polux można liczyć na bardzo długi cykl użytkowania oświetlenia zewnętrznego.

Ważna jest wytrzymałość oświetlenia ściennego

Każdy rodzaj oświetlenia zewnętrznego, w tym również kinkiety zewnętrzne narażone są w dużym stopniu na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Wiosną, latem oraz jesienią na deszcz, natomiast w trakcie zimy – na śnieg. Warto więc wybrać lampę, która jest wyposażona w odpowiedni stopień ochrony, tzw. IP (Ingress Protection). Zalecanymi modelami są modele o stopniu ochrony IP44 lub IP65. Pierwsza z cyfr oznacza ochronę przed ciałami obcymi i pyłami, druga ma znaczenie w przypadku wilgoci. Na naszym Blogu znajdą Państwo informację jak poprawnie rozczytywać powyższe wskaźniki.

Żarówka LED czy tradycyjna – jaką wybrać

W teorii nie ma znaczenia jaką żarówkę wybierzemy do oświetlenia zewnętrznego. Jeżeli wybrany przez nas model posiada uniwersalną oprawę jak na przykład E27, można do niej dokupić żarówkę żarową, halogenową czy też żarówkę LED. Radzimy jednak rozważyć zakup żarówek LED, ze względu na ich właściwości- wydłużona żywotność, niższe zużycie energii, zapewniają natychmiast 100% jasności i co istotne – nie zawierają rtęci.