na stronę

Lampy ogrodowe

Promocja - 10%
Promocja!
Kinkiet elewacyjny Sevilla 8199 Rabalux

Lampa ścienna Sevilla 8199, zaprojektowana w stylu nowoczesnym, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

57,88 zł 52,09 zł Dostępny
Kinkiet elewacyjny Velence 8204 Rabalux

Lampa ścienna z serii Velence 8204, w czarnej oprawie, zaprojektowana w stylu klasycznym, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

43,10 zł Dostępny
Kinkiet Inox torch 8261 Rabalux

Kinkiet Inox torch 8261 Rabalux, zaprojektowana w stylu nowoczesnym, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

32,01 zł Dostępny
Kinkiet elewacyjny Inox torch 8266 Rabalux

Kinkiet elewacyjny Inox torch 8266, z czujnikiem zmierzchu i ruchu.  Lampa w stylu nowoczesnym, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

81,19 zł Dostępny
Kinkiet elewacyjny Seattle 8229 Rabalux

Kinkiet elewacyjny Seattle 8229 firmy Rabalux, lampa ogrodowa zaprojektowana w stylu nowoczesnym, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

91,86 zł Dostępny
Kinkiet elewacyjny Genova 8269 Rabalux

Kinkiet elewacyjny Genova  8269 firmy Rabalux, w kolorze srebrnym, w stylu nowoczesnym, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

91,86 zł Dostępny
Kinkiet elewacyjny Leeds 8197 Rabalux

Kinkiet elewacyjny kinkiet elewacyjny Leeds 8197 firmy Rabalux, z czarną oprawą, w stylu nowoczesnym, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

95,85 zł Dostępny
Kinkiet elewacyjny Dover 8139 Rabalux

Kinkiet elewacyjny Dover 8139 firmy Rabalux, w aluminiowej oprawie, styl nowoczesny, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

71,87 zł Dostępny
Kinkiet elewacyjny Detroit 8142 Rabalux

Kinkiet elewacyjny Detroit 8142 firmy Rabalux, z wbudowanym źródłem światła, zaprojektowany w stylu nowoczesnym, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

88,49 zł Dostępny
Kinkiet elewacyjny Atlanta 8167 Rabalux

Kinkiet elewacyjny Atlanta 8167 firmy Rabalux, zaprojektowany w nowoczesnym stylu, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

125,63 zł Dostępny
Kinkiet elewacyjny Sorrento 8126 Rabalux

Kinkiet elewacyjny Sorrento 8126 firmy Rabalux, z wbudowanym, niewymiennym źródłem światła, zaprojektowany w stylu śródziemnomorskim, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

51,59 zł Dostępny
Kinkiet elewacyjny Sorrento 8125 Rabalux

Kinkiet elewacyjny Sorrento 8125Lampa LED,  zaprojektowana w stylu śródziemnomorskim , do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

51,59 zł Dostępny

Lampy ogrodowe nadadzą aranżacji ogrodowej niesamowitego blasku

Czas by Twoje kwiaty błyszczały również w nocy! Sklep Luminatione.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadzając do oferty lampy ogrodowe, w najlepszych cenach! Sprawiamy, że ogrody naszych klientów prezentują się równie wspaniale po zachodzie słońca. Koniec z ciemnościami, przez które cierpi letni grill czy po prostu wieczór z przyjaciółmi!

Szeroki wybór lamp na ogród

W naszym sklepie z oświetleniem zewnętrznym posiadamy setki produktów przeznaczonych na ogród. Przede wszystkim zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą lamp ogrodowych, wśród których posiadamy takie pozycje jak lampy na cokół, latarnie ogrodowe, lampy solarne, słupki oświetleniowe, oprawy ogrodowe. Wszystkie z naszych produktów pochodzą od producentów i dystrybutorów dbających o zadowolenie klienta. Aby było to możliwe, każdy z produktów zaprojektowany jest zgodnie z najnowszymi trendami oraz wykonany jest z najlepszych jakościowo komponentów.