na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 72 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 72 elementów

Aparatura modułowa w sklepie Luminatione.pl

Nowoczesne budownictwo wymaga nowoczesnych technologii. Dlatego też w naszym sklepie w kategorii aparatury modułowej znajdą Państwo produkty stworzone z najnowocześniejszych i najlepszych technologii oraz surowców. Aparaty modułowe będą pełniły bardzo ważną rolę w ochronie, kontroli, sygnalizacji, sterowaniu oraz pomiarze energii elektrycznej. Bardzo ważnym jest, aby dobrać aparaty odpowiednie i słuszne dla swoich zastosowań - bez znaczenia czy będą to aparaty modułowe do budynków mieszkalnych, do biur, budynków i pomieszczeń socjalnych czy też do dużych hal i instalacji komercyjnych. Hurtownia internetowa dla elektryków Luminatione.pl to miejsce, w którym znajdą Państwo aparaturę modułową najróżniejszych, za razem najlepszych, producentów. Wyróżnia nas kontakt i dystrybucja produktów takich marek jak Hager, Etipolam, Legrand, Bemko oraz wielu, wielu innych.

Aparatura modułowa - czym jest i jaką wybrać

Aparaty modułowe to produkty, które będą integrować różnego rodzaju instalacje elektryczne co poprawi jakość ich funkcjonowanie oraz pozwoli na prostszą obsługę i zmaksymalizowanie wydajności ich pracy. Warto pamiętać, że aparatura modułowa, a raczej produkty w jej skład wchodzące, mogą posiadać czasami odmienne od siebie zastosowanie, dlatego też powinny być dobierane indywidualnie w zgodzie z oczekiwaniami klienta oraz funkcji jaką będą pełniły.

Rodzaje aparatury modułowej

Nasza oferta to kompleksowa gama produktów z kategorii aparatury modułowej. Wśród niej możemy wyróżnić kilka nadrzędnych grup produktów takich jak: aparatura modułowa sterująca, aparatura modułowa kontrolno-pomiarowa, aparatura modułowa zabezpieczająca i chroniąca przed zwarciem czy przeciążeniem oraz aparatura modułowa sygnalizująca. Aparatura modułowa sterująca - produkty, które odpowiadać będą za bezpieczne łączenia w rozdzielnicach o niewielkim, niskim napięciu. Produkty takie jak styczniki i przekaźniki modułowe, wyłączniki zmierzchowe, zegary sterujące, automaty schodowe oraz programatory czasowe będą pełnić rolę automatycznego sterowania instalacją prądową. Aparatura modułowa kontrolno – pomiarowa – jak nazwa wskazuje, są to produkty informujące o zużyciu energii – takie jak liczniki energii elektrycznej. Bez wątpienia jest to produkt pełniący istotną rolę w domu, mieszkaniu oraz każdym innym budynku. Licznik energii elektrycznej pozwala na rzetelne rozliczenie się z dostawcą energii z zużytej mocy i z pewnością ułatwi monitoring oraz kontrolę nad wykorzystanym prądem w budynku. Aparatura modułowa chroniąca, zabezpieczająca - zaliczamy do niej produkty takie jak ograniczniki przepięć, rozłączniki izolacyjne, wyłączniki nadprądowe, wyłączniki różnicowoprądowe, wyłączniki silnikowe oraz przełączniki faz. Aparatura modułowa sygnalizująca - ostatnią grupą dostępnych produktów w sklepie Luminatione.pl jest aparatura modułowa sygnalizująca - szereg lampek oraz dzwonków, które potrafią wskazywać, które z obwodów są aktualnie pod napięciem lub które z nich napięcia potrzebują. Nowoczesna technologia pozwala na wykorzystanie lamp oraz diod opartych na technologii elektroluminescencyjnej - pozwolą one na sprawdzenie np. Tego, w której instalacji doszło do niepożądanego zwarcia.