Lista produktów producenta: LED-POL

Marka LED-POL powstała w 2016 roku w Bielsku-Białej i jest producentem oświetlenia energooszczędnego LED. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo przede wszystkim lampy zewnętrzne LED, taśmy i akcesoria LED, oprawy zewnętrzne (w tym oprawy ogrodowe i naświetlacze) i przede wszystkim żarówki ledowe marki LED-POL.
Wyroby, które ma w swej ofercie LED-POL, charakteryzują się wysoką jakością materiałów i produktów końcowych, przy jednocześnie korzystnej cenie. Założeniem producenta jest dostarczanie na rynek produktów spełniających wysokie wymagania konsumenta i jednocześnie energooszczędnych, przyjaznych dla środowiska.  Firmie LED-POL zaufali sprzedawcy i klienci z Polski, a także z kilkunastu krajów w Europie. Aby wesprzeć dystrybucję na kraje europejskie otwarto oddziały LED-POL w Czechach i Słowacji. 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów
Promocja!
120,00 zł 139,00 zł Dostępny

Lampa zewnętrzna LED URAN o indeksie ORO26010 biała oprawa z białym kloszem, 24W, barwa światła neutralna biel, z mikrofalowym czujnikiem ruchu i zmierzchu, do oświetlenia zewnętrznego tarasu, werandy, ciągów komunikacyjnych, garaży, biur, budynków użyteczności publicznej.

Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów