Rozdzielnice podtynkowe (Jest 21 produktów.)

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Rozdzielnice modułowe podtynkowe w najlepszych cenach

Do rozdzielnic modułowych zaliczają się obudowy, zwykle wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu, w których wyposażeniu znajduje się szyna DIN. Rozdzielnica modułowa służy do montażu aparatury zabezpieczającej i sterującej. Ten konkretny rodzaj rozdzielnic należy zaliczyć do najpopularniejszego w branży elektroenergetycznej. Ich wykorzystanie możemy spotkać w wielu mieszkaniach, domach, dużych obiektach, centrach handlowych i wielu, wielu innych.

Bezpieczeństwo w rozdzielnicach modułowych

Ze względu na charakter zastosowania rozdzielnic modułowych, są one zaprojektowane w taki sposób, aby spełniały odpowiednie normy bezpieczeństwa. W zależności od miejsca przeznaczenia (czy to będzie pomieszczenie wewnętrzne lub obiekt na zewnątrz) możemy spotkać się z rozdzielnicami o stopniu ochrony od IP20 do IP66. W przypadku wyboru rozdzielnicy modułowej zewnętrznej, zalecamy zwrócić uwagę na jej odporność na korozję oraz promieniowanie UV.

Rzędy w rozdzielnicach budowlanych

Czynnikiem, który odróżnia jedną rozdzielnicę od drugiej, to między innymi liczba rzędów i liczba modułów w rzędzie (lub ogółem) w rozdzielnicy. Są to wartości podane w opisie każdego z produktów. Zalecamy uważne zapoznanie się z charakterystyką produktu, ponieważ w zależności od producenta, liczba podana w opisie może się różnić. Na przykład rozdzielnica z 12 modułami może zostać opisana jako 2x12 oraz 2x24.

Montaż rozdzielnic modułowych – rodzaje

Do najpopularniejszego rodzaju montażu rozdzielnicy modułowej należą rozdzielnice natynkowe oraz podtynkowe. Występują jednak także rozdzielnice stojące.