Rozdzielnice i obudowy

Rozdzielnica n/t, modułowa 1x12 IP40 PNS 12T Noark

Rozdzielnice hermetyczne PHS 8T przeznaczone do użytku domowego i przemysłowego z możliwością instalacji aparatury modułowej.

69,62 zł Dostępny
Rozdzielnica n/t, modułowa 1x8 IP65 PHS 8T Noark

Rozdzielnice hermetyczne PHS 8T przeznaczone do użytku domowego i przemysłowego z możliwością instalacji aparatury modułowej.

69,62 zł Dostępny
Rozdzielnica n/t, modułowa 2x12 IP65 PHS 24T Noark

Rozdzielnice hermetyczne PHS 24T przeznaczone do użytku domowego i przemysłowego z możliwością instalacji aparatury modułowej.

69,62 zł Dostępny
Rozdzielnica modułowa 2x12 podtynkowa IP30 Volta Hager VU24NE

Rozdzielnica modułowa 2x12 podtynkowa IP30 z serii Volta od producenta Hager o numerze VU24NE. Biały kolor obudowy wykonanej ze stali.

121,68 zł Dostępny
Rozdzielnica modułowa 3x12 podtynkowa IP30 Volta Hager VU36NE

Rozdzielnia podtynkowa Volta 3-rzędowa od producenta Hager o numerze seryjnym VU60NC. Łącznie 36 modułów (3x12).

173,77 zł Dostępny
Rozdzielnica modułowa 5x12 podtynkowa IP30 Volta Hager VU60NE

Rozdzielnica modułowa od producenta Hager, model Volta VU60NC jest w swojej klasie jednym z lepszych produktów. Innowacyjne rozwiązania pozytywnie przekładają się na codzienną pracę , oszczędność czasu przy realizacji instalacji, większe bezpieczeństwo w montażu g/k.

317,39 zł Dostępny
Rozdzielnica n/t, modułowa 1x12 IP65 PHS 12T Noark

Rozdzielnice hermetyczne PHS 12T przeznaczone do użytku domowego i przemysłowego z możliwością instalacji aparatury modułowej.

69,62 zł Dostępny

Rozdzielnice elektryczne i obudowy

Z przymrużeniem oka można by rzec, że rozdzielnica elektryczna (potocznie: skrzynka elektryczna, tablica rozdzielcza) jest wspólną częścią każdej powierzchni użytkowej, budynkowej zawierającej instalację elektryczna. Jest to element, który musi znaleźć się w każdym budynku – mieszkaniu, biurze, domu jednorodzinnym, hali produkcyjnej. W zależności od ilości obwodów jakie łączą rozdzielnice elektryczne, mogą posiadać najróżniejsze rozmiary. Rozdzielnice służą przede wszystkim do przekazu energii elektrycznej i zasilania wszystkich linii zasilających oraz obwodów. Wyróżniają je nierzadko drzwiczki z zamkiem przystosowanym do zamknięcia na klucz. Nasz sklep posiada w swojej ofercie również produkty z kategorii rozdzielnic elektrycznych takie jak rozdzielnice modułowe, do montażu podtynkowego i natynkowego, rozdzielnice hermetyczne oraz akcesoria do rozdzielnic takie jak kluczyki z zamkiem, szyny montażowe czy obudowy i zaciski rozgałęźne izolowane. W naszej ofercie znajdą Państwo rozdzielnice oraz obudowy znanych i cenionych na arenie międzynarodowej producentów. Wśród nich są firmy takie jak Hager, Legrand, Alfako Electric czy Etipolam

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą rozdzielnic od producenta Hager. Są to rozdzielnice podtynkowe, bardzo często wybierane przez klientów. Co wyróżnia rozdzielnica Volta to fakt, że są one wykonane w zgodzie z misją i wizją firmy Hager, a więc są gwarancją wysokiej jakości i innowacyjności. Producent kładzie nacisk na to, aby rozdzielnice z serii Volta były niezwykle praktyczne, oszczędzały czas montażowy. Ich obudowy posiadają niezwykle dużą przestrzeń do zagospodarowania okablowaniem co przekłada się na większą elastyczność oraz bezpieczeństwo.

Czy rozdzielnice mogą się czymś różnić?

Produkty z kategorii rozdzielnice i obudowy różnią się przeważnie sposobem montażu (dlatego podział na rozdzielnice natynkowe, podtynkowe, hermetyczne, budowlane). Producenci potrafią nawet w kategorii obudów zaskakiwać, dlatego też te produkty mogą posiadać drobne różnice pod względem miejsca instalacji, liczby modułów w rzędzie, parametrami technicznymi oraz – co niekiedy jest istotne – kolorem, kształtem i ogólną prezencją.