na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 69 elementów

Rozdzielnice elektryczne i obudowy

Z przymrużeniem oka można by rzec, że rozdzielnica elektryczna (potocznie: skrzynka elektryczna, tablica rozdzielcza) jest wspólną częścią każdej powierzchni użytkowej, budynkowej zawierającej instalację elektryczna. Jest to element, który musi znaleźć się w każdym budynku – mieszkaniu, biurze, domu jednorodzinnym, hali produkcyjnej. W zależności od ilości obwodów jakie łączą rozdzielnice elektryczne, mogą posiadać najróżniejsze rozmiary. Rozdzielnice służą przede wszystkim do przekazu energii elektrycznej i zasilania wszystkich linii zasilających oraz obwodów. Wyróżniają je nierzadko drzwiczki z zamkiem przystosowanym do zamknięcia na klucz. Nasz sklep posiada w swojej ofercie również produkty z kategorii rozdzielnic elektrycznych takie jak rozdzielnice modułowe, do montażu podtynkowego i natynkowego, rozdzielnice hermetyczne oraz akcesoria do rozdzielnic takie jak kluczyki z zamkiem, szyny montażowe czy obudowy i zaciski rozgałęźne izolowane. W naszej ofercie znajdą Państwo rozdzielnice oraz obudowy znanych i cenionych na arenie międzynarodowej producentów. Wśród nich są firmy takie jak Hager, Legrand, Alfako Electric czy Etipolam.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą rozdzielnic od producenta Hager. Są to rozdzielnice podtynkowe, bardzo często wybierane przez klientów. Co wyróżnia rozdzielnica Volta to fakt, że są one wykonane w zgodzie z misją i wizją firmy Hager, a więc są gwarancją wysokiej jakości i innowacyjności. Producent kładzie nacisk na to, aby rozdzielnice z serii Volta były niezwykle praktyczne, oszczędzały czas montażowy. Ich obudowy posiadają niezwykle dużą przestrzeń do zagospodarowania okablowaniem co przekłada się na większą elastyczność oraz bezpieczeństwo.

Czy rozdzielnice mogą się czymś różnić?

Produkty z kategorii rozdzielnice i obudowy różnią się przeważnie sposobem montażu (dlatego podział na rozdzielnice natynkowe, podtynkowe, hermetyczne, budowlane). Producenci potrafią nawet w kategorii obudów zaskakiwać, dlatego też te produkty mogą posiadać drobne różnice pod względem miejsca instalacji, liczby modułów w rzędzie, parametrami technicznymi oraz – co niekiedy jest istotne – kolorem, kształtem i ogólną prezencją.