Ramki i akcesoria (Jest 171 produktów.)

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 171 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 171 elementów

Ramki i akcesoria na osprzęt elektroinstalacyjny

Ramki instalacyjne należą do kategorii osprzętu elektroinstalacyjnego. To, jakiego wyboru dokonamy w zakresie ramek, będzie miało bardzo wyraźny wpływ na walory wizualne ścian w domu, mieszkaniu czy biurze. Ramki do gniazdek są dostępne w wielu wariantach, przede wszystkim kolorystycznym. Bogactwo oferty producentów ogranicza się właściwie tylko do ich wyobraźni. Co więcej, producenci tacy jak Ospel, dbają o to, aby ramki modułowe były dostępne pod względem “krotności”, w zależności od tego, ile gniazd elektrycznych czy łączników będzie znajdowało się na ścianie.

Wymiary ramek elektroinstalacyjnych - wielkość

Do najbardziej popularnych ramek należą uniwersalne ramki pojedyncze. Nie oznacza to jednak, że w przypadku potrójnego gniazda potrzebujemy trzy różne ramki. W naszej ofercie znajdą państwo również ramki instalacyjne podwójne, potrójne, poczwórne a nawet pięciokrotne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, projektanci dbają o to, aby ramki odpowiadały modelom i seriom gniazd lub łączników, posiadały taki sam kolor oraz rozmiar.

Ramki instalacyjne w najróżniejszych odsłonach

Tak jak w sklepach tradycyjnych, tak w Internecie, oferta ramek instalacyjnych nie ma końca. Niegdyś uwielbiane przez wszystkich ramki instalacyjne w kolorze białym czy ecru, odchodzą powoli do przysłowiowego lamusa. Dlatego właśnie w ofercie Luminatione.pl, znajdą Państwo ramki instalacyjne w wielu kolorach z wykorzystaniem najróżniejszych tworzyw. Stąd oferta ramek instalacyjnych imitujących drewno, ramek z efektem szkła czy metalowych ramek.