na stronę

Łączniki instalacyjne

Nowy
Nowy
JUNIOR Łącznik schodowy podwójny biały Karlik

Łącznik świecznikowy hermetyczny (klapka biała) Karlik Junior WHE-7 IP54

13,47 zł Dostępny
Nowy
Nowy
JUNIOR Łącznik zwierny "dzwonek" biały Karlik

Łącznik świecznikowy hermetyczny (klapka biała) Karlik Junior WHE-4 IP54

7,42 zł Dostępny
Nowy
Nowy
JUNIOR Łącznik świecznikowy biały Karlik

Łącznik świecznikowy hermetyczny (klapka biała) Karlik Junior WHE-2 IP54

7,84 zł Dostępny
Nowy
Nowy
JUNIOR Łącznik świecznikowy brązowy Karlik

Łącznik świecznikowy hermetyczny (klapka biała) Karlik Junior 4WHE-2 IP54

9,02 zł Dostępny
Wyprzedaż Nowy
8,61 zł Dostępny
Nowy
Nowy
JUNIOR Łącznik jednobiegunowy brązowy Karlik

Standardowy wyłącznik pojedynczy wyposażony w jeden klawisz umożliwiający załączanie i wyłączanie w obrębie jednego obwodu. Stosowany w pomieszczeniach jako przełącznik oświetlenia.

8,91 zł Dostępny
Nowy
Nowy
JUNIOR Łącznik schodowy biały Karlik

Łącznik schodowy natynkowy IP54 biały Karlik Junior

7,72 zł Dostępny
Nowy
Nowy
JUNIOR Łącznik jednobiegunowy biały Karlik

Standardowy wyłącznik pojedynczy wyposażony w jeden klawisz umożliwiający załączanie i wyłączanie w obrębie jednego obwodu. Stosowany w pomieszczeniach jako przełącznik oświetlenia.

7,70 zł Dostępny
Łącznik zwierny/światło antracyt Impresja ŁP-5Y/m/50 OSPEL

Mechanizm łącznika zwiernego "światło" o indeksie ŁP-5Y/M/50, z serii Impresja, w kolorze antracytowym, o wymiarach 8,4x8,4cm, używany do załączania świata na klatce schodowej, czy sterowania bramą garażową.

16,24 zł Dostępny
Łącznik zwierny/światło ecru Impresja ŁP-5Y/m/27 OSPEL

Mechanizm łącznika zwiernego "światło" o indeksie ŁP-5Y/M/27, z serii Impresja, w kolorze ecru, o wymiarach 8,4x8,4cm, używany do załączania świata na klatce schodowej, czy sterowania bramą garażową.

11,96 zł Dostępny
Łącznik zwierny/światło biały Impresja ŁP-5Y/m/00 OSPEL

Mechanizm łącznika zwiernego "światło" o indeksie ŁP-5Y/M/00, z serii Impresja, w kolorze białym, o wymiarach 8,4x8,4cm, używany do załączania świata na klatce schodowej, czy sterowania bramą garażową.

10,70 zł Dostępny
Łącznik podwójny srebrny podświetlenie Impresja ŁP-2YS/m/18 OSPEL

Mechanizm łącznika świecznikowego, podtynkowy z podświetleniem pomarańczowym, o indeksie ŁP-2YS/m/18, z serii Impresja, w kolorze srebrnym, o wymiarach 8,4x8,4cm, stosowany jako przełącznik oświetlenia.

19,99 zł Dostępny
Łącznik podwójny antracytowy podświetlenie Impresja ŁP-2YS/m/50 OSPEL

Mechanizm łącznika świecznikowego, podtynkowy z podświetleniem pomarańczowym, o indeksie ŁP-2YS/m/50, z serii Impresja, w kolorze antracyt, o wymiarach 8,4x8,4cm, stosowany jako przełącznik oświetlenia.

19,99 zł Dostępny
Łącznik podwójny tytan podświetlenie Impresja ŁP-2YS/m/23 OSPEL

Mechanizm łącznika świecznikowego, podtynkowy z podświetleniem pomarańczowym, o indeksie ŁP-2YS/m/23, z serii Impresja, w kolorze tytan, o wymiarach 8,4x8,4cm, stosowany jako przełącznik oświetlenia.

19,99 zł Dostępny
Łącznik podwójny złoty podświetlenie Impresja ŁP-2YS/m/28 OSPEL

Mechanizm łącznika świecznikowego, podtynkowy z podświetleniem pomarańczowym, o indeksie ŁP-2YS/m/28, z serii Impresja, w kolorze złoty metalik, o wymiarach 8,4x8,4cm, stosowany jako przełącznik oświetlenia.

19,99 zł Dostępny
Łącznik podwójny ecru podświetlenie Impresja ŁP-2YS/m/27 OSPEL

Mechanizm łącznika świecznikowego, podtynkowy z podświetleniem pomarańczowym, o indeksie ŁP-2YS/m/27, z serii Impresja, w kolorze ecru, o wymiarach 8,4x8,4cm, stosowany jako przełącznik oświetlenia.

15,01 zł Dostępny

Łączniki instalacyjne i elektryczne

Osprzęt elektroinstalacyjny to zbiór wielu produktów, o różnym przeznaczeniu. Gdy mowa o łącznikach instalacyjnych lub inaczej - łącznikach elektrycznych – to mowa o aparatach elektrycznych, które są przeznaczone do załączania lub odcinania zasilania prądu w pojedynczym lub większej ilości obwodów elektrycznych. Łączniki instalacyjne są potocznie zwane także kontaktami, a ich działanie opiera się na przemieszczaniu styków ruchomych łącznika z jednego położenia w drugie. Taki proces nazywa się przestawieniem. W dużym uproszczeniu można rzec, że łączniki spełniają rolę włącznika i wyłącznika np. światła. W naszej ofercie znajdą Państwo ofertę łączników instalacyjnych takich marek jak Ospel, Karlik lub Viplast.