na stronę

Gniazda i łączniki

Nowy
Nowy
Łącznik zwierny/światło antracyt Impresja ŁP-5Y/m/50 OSPEL

Mechanizm łącznika zwiernego "światło" o indeksie ŁP-5Y/M/50, z serii Impresja, w kolorze antracytowym, o wymiarach 8,4x8,4cm, używany do załączania świata na klatce schodowej, czy sterowania bramą garażową.

16,24 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Łącznik zwierny/światło ecru Impresja ŁP-5Y/m/27 OSPEL

Mechanizm łącznika zwiernego "światło" o indeksie ŁP-5Y/M/27, z serii Impresja, w kolorze ecru, o wymiarach 8,4x8,4cm, używany do załączania świata na klatce schodowej, czy sterowania bramą garażową.

11,96 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Łącznik zwierny/światło biały Impresja ŁP-5Y/m/00 OSPEL

Mechanizm łącznika zwiernego "światło" o indeksie ŁP-5Y/M/00, z serii Impresja, w kolorze białym, o wymiarach 8,4x8,4cm, używany do załączania świata na klatce schodowej, czy sterowania bramą garażową.

10,70 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Łącznik podwójny srebrny podświetlenie Impresja ŁP-2YS/m/18 OSPEL

Mechanizm łącznika świecznikowego, podtynkowy z podświetleniem pomarańczowym, o indeksie ŁP-2YS/m/18, z serii Impresja, w kolorze srebrnym, o wymiarach 8,4x8,4cm, stosowany jako przełącznik oświetlenia.

19,99 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Łącznik podwójny antracytowy podświetlenie Impresja ŁP-2YS/m/50 OSPEL

Mechanizm łącznika świecznikowego, podtynkowy z podświetleniem pomarańczowym, o indeksie ŁP-2YS/m/50, z serii Impresja, w kolorze antracyt, o wymiarach 8,4x8,4cm, stosowany jako przełącznik oświetlenia.

19,99 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Łącznik podwójny tytan podświetlenie Impresja ŁP-2YS/m/23 OSPEL

Mechanizm łącznika świecznikowego, podtynkowy z podświetleniem pomarańczowym, o indeksie ŁP-2YS/m/23, z serii Impresja, w kolorze tytan, o wymiarach 8,4x8,4cm, stosowany jako przełącznik oświetlenia.

19,99 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Łącznik podwójny złoty podświetlenie Impresja ŁP-2YS/m/28 OSPEL

Mechanizm łącznika świecznikowego, podtynkowy z podświetleniem pomarańczowym, o indeksie ŁP-2YS/m/28, z serii Impresja, w kolorze złoty metalik, o wymiarach 8,4x8,4cm, stosowany jako przełącznik oświetlenia.

19,99 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Łącznik podwójny ecru podświetlenie Impresja ŁP-2YS/m/27 OSPEL

Mechanizm łącznika świecznikowego, podtynkowy z podświetleniem pomarańczowym, o indeksie ŁP-2YS/m/27, z serii Impresja, w kolorze ecru, o wymiarach 8,4x8,4cm, stosowany jako przełącznik oświetlenia.

15,01 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Łącznik podwójny biały podświetlenie Impresja ŁP-2YS/m/00 OSPEL

Mechanizm łącznika świecznikowego, podtynkowy z podświetleniem pomarańczowym, o indeksie ŁP-2YS/m/00, z serii Impresja, w kolorze białym, o wymiarach 8,4x8,4cm, stosowany jako przełącznik oświetlenia.

15,01 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Łącznik jednobiegunowy srebrny podświetlenie Impresja ŁP-1YS/m/18 OSPEL

Mechanizm łącznika pojedynczego, podtynkowy z podświetleniem pomarańczowym, o indeksie ŁP-1YS/m/18, z serii Impresja, w kolorze srebrnym, o wymiarach 8,4x8,4cm, do załączania oświetlenia.

19,50 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Łącznik jednobiegunowy tytan podświetlenie Impresja ŁP-1YS/m/23 OSPEL

Mechanizm łącznika pojedynczego, podtynkowy z podświetleniem pomarańczowym, o indeksie ŁP-1YS/m/23, z serii Impresja, w kolorze tytan, o wymiarach 8,4x8,4cm, do załączania oświetlenia.

19,50 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Łącznik jednobiegunowy złoty podświetlenie Impresja ŁP-1YS/m/28 OSPEL

Mechanizm łącznika pojedynczego, podtynkowy z podświetleniem pomarańczowym, o indeksie ŁP-1YS/m/28, z serii Impresja, w kolorze złoty metalik, o wymiarach 8,4x8,4cm, do załączania oświetlenia.

19,50 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Łącznik jednobiegunowy antracyt podświetlenie Impresja ŁP-1YS/m/50 OSPEL

Mechanizm łącznika pojedynczego, podtynkowy z podświetleniem pomarańczowym, o indeksie ŁP-1YS/m/50, z serii Impresja, w kolorze antracyt, o wymiarach 8,4x8,4cm, do załączania oświetlenia.

19,50 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Łącznik jednobiegunowy ecru podświetlenie Impresja ŁP-1YS/m/27 OSPEL

Mechanizm łącznika pojedynczego, podtynkowy z podświetleniem pomarańczowym, o indeksie ŁP-1YS/m/27, z serii Impresja, w kolorze ecru, o wymiarach 8,4x8,4cm, do załączania oświetlenia.

13,95 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Łącznik jednobiegunowy biały podświetlenie Impresja ŁP-1YS/m/00 OSPEL

Mechanizm łącznika pojedynczego, podtynkowy z podświetleniem pomarańczowym, o indeksie ŁP-1YS/m/00, z serii Impresja, w kolorze białym, o wymiarach 8,4x8,4cm, do załączania oświetlenia.

13,95 zł Dostępny
Nowy
Nowy
Łącznik schodowy antracyt Impresja ŁP-3Y/m/50 OSPEL

Mechanizm łącznika schodowego o indeksie ŁP-3Y/M/50, z serii Impresja, w kolorze antracyt, o wymiarach 8,4x8,4cm, do sterowania oświetleniem z dwóch różnych miejsc.

15,46 zł Dostępny

Gniazda i łączniki

Gniazdka elektryczne oraz łączniki instalacyjne pełnią bardzo ważną funkcję w każdej instalacji elektrycznej. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że są one dopełnieniem instalacji prądowej, dzięki któremu możemy wykorzystać owej instalacji zalety. To dzięki temu osprzętowi elektroinstalacyjnemu możemy pobudzić do życia lampy, odkurzacze i inne przedmioty, do których użycia wymagana jest energia elektryczna. Do niektórych modeli gniazd dostępnych w naszym sklepie należy dokupić ramki

Gniazda podtynkowe i natynkowe - nowa rola

Jeszcze kilka lat temu, gniazda elektryczne były traktowe jako konieczny element. Nie przywiązywało się wagi do ich wyglądu, miały spełniać po prostu swoje zadanie - ochraniać przed porażeniem prądem. Wraz z upływem lat, znaczenie tego niewielkiego produktu nabierało mocy. Nowoczesne gniazda podtynkowe i natynkowe muszą spełniać także funkcję estetyczną. Osoby, które poznają ofertę naszej sklepu w zakresie gniazd elektrycznych zobaczą, jak trudne może być wybranie odpowiedniego modelu. Producenci tacy jak Kontakt-Simon, Ospel czy Karlik, od dawna odeszli od produkcji tylko i wyłącznie białych, kremowych gniazdek i łączników. Aktualne modele i trendy wskazują bogactwo i różnorodność także w zakresie tych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gniazd i łączników dostępnych w sklepie Luminatione