Lista produktów producenta: KOBI LIGHT

Oświetlenie do ogrodu Kobi Light


Firma Kobi Light to marka pochodząca z Polski. Od początku istnienia misją przedsiębiorstwa jest wyznaczanie nowych trendów oraz dostarczanie klientom z całej Europy asortymentu oświetleniowego o najwyższej jakości. Nie mogło więc zabraknąć produktów firmy Kobi w naszym sklepie z lampami ogrodowymi Luminatione.


Kula ogrodowa Kobi Light


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lamp ogrodowych dekoracyjnych w kształcie kuli od producenta Kobi. Lampy wpasują się idealnie w każdy styl aranżacji ogrodowych ze względu na swój unikalny wygląd. Oprócz świetlnych kuli ogrodowych w naszym sklepie zakupią Państwo również reflektory i inne oprawy świetlne, w tym producenta Kobi.


Produkty

Reflektor zewnętrzny BLAKE CZARNY KTLOBECZ Kobi

Reflektorek ogrodowy BLAKE o symbolu KTLOBECZ, w kolorze czarnym, z gniazdem na żarówkę GU10, do podświetlania elewacji, ścieżek, drzewek, kompozycji roślinnych.

55,00 zł Dostępny
Reflektor zewnętrzny BLAKE 2 CZARNY KTLOBE2CZ Kobi

Reflektorek ogrodowy BLAKE 2 o symbolu KTLOBE2CZ, w kolorze czarnym, z gniazdem na żarówkę GU10, do podświetlania elewacji, ścieżek, drzewek, kompozycji roślinnych.

55,00 zł Dostępny
Oprawa najazdowa ENTRADA 2 CHROM KUEA2 Kobi

Oprawa najazdowa ENTRADA 2 CHROM o numerze katalogowym KUEA2, w kolorze chrom, z gniazdem na żarówkę GU10.

59,89 zł Dostępny
Oprawa najazdowa ENTRADA 1 CHROM KUEA1 Kobi

Oprawa najazdowa ENTRADA 1 CHROM o numerze katalogowym KUEA1, kwadratowa, w kolorze chrom, z gniazdem na żarówkę GU10.

59,89 zł Dostępny
Kula ogrodowa GARDEN BALL XXL KTGBXXL Kobi

Lampa ogrodowa GARDEN BALL XXL o numerze katalogowym KTGBXXL, szara kula o  średnicy 57 cm, z gniazdem na żarówkę E27, oświetlenie ozdobne ogrodu, tarasu, podjazdu.

355,00 zł Dostępny
Kula ogrodowa GARDEN BALL XL KTGBXL Kobi

Lampa ogrodowa GARDEN BALL XL o numerze katalogowym KTGBXL, szara kula o  średnicy 45 cm, z gniazdem na żarówkę E27, oświetlenie ozdobne ogrodu, tarasu, podjazdu.

259,00 zł Dostępny
Kula ogrodowa GARDEN BALL S KTGB Kobi

Lampa ogrodowa GARDEN BALL S o numerze katalogowym KTGBS, szara kula, z gniazdem na żarówkę E27, oświetlenie ozdobne ogrodu, tarasu, podjazdu.

145,00 zł Dostępny
Kula ogrodowa GARDEN BALL M KTGBM Kobi

Lampa ogrodowa GARDEN BALL M o numerze katalogowym KTGBM, szara kula, z gniazdem na żarówkę E27, oświetlenie ozdobne ogrodu, tarasu, podjazdu.

152,00 zł Dostępny
Kula ogrodowa GARDEN BALL L KTGBL Kobi

Lampa ogrodowa GARDEN BALL L o numerze katalogowym KTGBL, szara kula, z gniazdem na żarówkę E27, oświetlenie ozdobne ogrodu, tarasu, podjazdu.

212,00 zł Dostępny