Lampy zewnętrzne wpuszczane

Kinkiet zewnętrzny ESPO LED 309235 Polux

Oprawa zewnętrzna ścienna ESPO LED o numerze katalogowym 309235, z wbudowanym źródłem światła SMD LED, 4000K, do oświetlenia ścian budynków, ciągów komunikacyjnych, schodów.

83,00 zł Dostępny
Promocja - 14,57 zł
Promocja!
Kinkiet zewnętrzny ESPO LED 309242 Polux

Oprawa zewnętrzna ścienna ESPO LED o numerze katalogowym 309242, z wbudowanym źródłem światła SMD LED, 4000K, do oświetlenia ścian budynków, ciągów komunikacyjnych, schodów.

93,57 zł 79,00 zł Dostępny

Lampy zewnętrzne wpuszczane

Oprawy zewnętrzne wpuszczane są lampami, których niemalże całość oprawy jest umieszczona “wewnątrz” sufitu. Z rodzaju lamp zewnętrznych wpuszczanych dostępne są reflektorki zarówno do wnętrz oraz na zewnątrz do montażu w altanie, na tarasie czy na tak zwanej podbitce wokół domu. Dzięki ich zastosowaniu i ukryciu w suficie lampa nie rzuca się w oczy, nie odwraca uwagi oraz zdecydowanie nie należeć będzie do lampy ozdobnej. Nie oznacza to jednak, że reflektory czy też lampy zewnętrzne wpuszczane nie są wysokiej jakości. Wręcz przeciwnie - dają one bardzo wydajne i jasne światło będąc przy tym całkowicie “cichymi domownikami”. Ze względu na ich zastosowanie zewnętrzne oraz wydawać by się mogło, pozornie niewielką ochronę przed warunkami panującymi na dworze, lampy te są wykonywane z niezwykle trwałych materiałów. Reflektory do montażu wewnątrz sufitu często spotkać możemy z zastosowaniem technologii LED, która gwarantuje bardzo długi czas użytkowania lamp.