Plafony zewnętrzne (Jest 41 produktów.)

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 41 elementów
Promocja!
143,00 zł 160,00 zł Dostępny

Lampa zewnętrzna LED KATIA o numerze katalogowym C36-PSF706-224-MD, biała oprawa z mlecznym kloszem, 22W, barwa światła neutralna biel, z czujnikiem mikrofalowym z funkcją półcienia, do oświetlenia zewnętrznego na tarasie, balkonie, werandzie.

Promocja!
120,00 zł 139,00 zł Dostępny

Lampa zewnętrzna LED URAN o indeksie ORO26010 biała oprawa z białym kloszem, 24W, barwa światła neutralna biel, z mikrofalowym czujnikiem ruchu i zmierzchu, do oświetlenia zewnętrznego tarasu, werandy, ciągów komunikacyjnych, garaży, biur, budynków użyteczności publicznej.

Pokazuje 1 - 24 z 41 elementów

Plafony zewnętrzne

Oświetlenie zewnętrzne typu plafony to idealne rozwiązanie dla właścicieli domów i ogrodów. Ich odpowiedni montaż i rozplanowanie pozwolą uzyskać wspaniałe światło na terenie posesji tuż po zmroku.

Plafony zewnętrzne idealnym oświetleniem zewnętrznym

Plafony to charakterystyczne lampy sufitowe. Chociaż częściej spotkać je można w aranżacjach wewnętrznych, z każdym rokiem zyskują na popularności ich zewnętrzne odpowiedniki. Klienci z całego kraju decydują się na zakup plafonów zewnętrznych, aby oświetlić taras, altanę, balkon lub pomieszczenia gospodarcze i garaże samochodowe. Za ich znak rozpoznawalny można paradoksalnie uznać ich sztukę kamuflażu. Plafony są lampami, które po zmroku nie rzucają się w oczy a rozproszenie światła przebiega równomiernie wokół miejsca montażu.

Do stosowania na zewnątrz, nawet w trudnych warunkach

Podczas wyboru oświetlenia zewnętrznego nie należy zapomnieć o tym, aby lampa (również plafon zewnętrzny) była odpowiednio dostosowana do miejsca instalacji. Pomocnym okaże się wskaźnik IP, który oznacza zdatność do użycia lampy na zewnątrz. Utarło się, że odpowiednim wskaźnikiem dla lamp zewnętrznych jest wskaźnik IP44 wzwyż. Liczba ta określa, w jakim stopniu nasz wybrany produkt jest odporny na czynniki atmosferyczne i zewnętrzne (głównie kurz oraz wilgoć).