Plafony zewnętrzne (Jest 20 produktów.)

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Plafony zewnętrzne

Oświetlenie zewnętrzne typu plafony to idealne rozwiązanie dla właścicieli domów i ogrodów. Ich odpowiedni montaż i rozplanowanie pozwolą uzyskać wspaniałe światło na terenie posesji tuż po zmroku.

Plafony zewnętrzne idealnym oświetleniem zewnętrznym

Plafony to charakterystyczne lampy sufitowe. Chociaż częściej spotkać je można w aranżacjach wewnętrznych, z każdym rokiem zyskują na popularności ich zewnętrzne odpowiedniki. Klienci z całego kraju decydują się na zakup plafonów zewnętrznych, aby oświetlić taras, altanę, balkon lub pomieszczenia gospodarcze i garaże samochodowe. Za ich znak rozpoznawalny można paradoksalnie uznać ich sztukę kamuflażu. Plafony są lampami, które po zmroku nie rzucają się w oczy a rozproszenie światła przebiega równomiernie wokół miejsca montażu.

Do stosowania na zewnątrz, nawet w trudnych warunkach

Podczas wyboru oświetlenia zewnętrznego nie należy zapomnieć o tym, aby lampa (również plafon zewnętrzny) była odpowiednio dostosowana do miejsca instalacji. Pomocnym okaże się wskaźnik IP, który oznacza zdatność do użycia lampy na zewnątrz. Utarło się, że odpowiednim wskaźnikiem dla lamp zewnętrznych jest wskaźnik IP44 wzwyż. Liczba ta określa, w jakim stopniu nasz wybrany produkt jest odporny na czynniki atmosferyczne i zewnętrzne (głównie kurz oraz wilgoć).