na stronę

Kinkiety zewnętrzne z czujnikiem ruchu

Kinkiet zewnętrzny TORONTO 8380 Rabalux

Lampa elewacyjna TORONTO o numerze katalogowym 8380, z czujnikiem ruchu, w kolorze złota antycznego, z gniazdem na żarówki E27,  do oświetlenia drzwi wejściowych, tarasu, elewacji.

230,00 zł Dostępny
Kinkiet zewnętrzny Madrid 7836 Rabalux

Lampa elewacyjna Madrid 7836, w stylu klasycznym, oprawa ze stali nierdzewnej, w kolorze złota antycznego, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

179,00 zł Dostępny
Kinkiet zewnętrzny Sorrento 7849 Rabalux

Kinkiet elewacyjny Sorrento 7849, oprawa LED, z czujnikiem ruchu. Wysokość 230 mm. Szerokość 165 mm. Stopień ochrony IP44.

130,00 zł Dostępny
Kinkiet zewnętrzny Sevilla 8200 Rabalux

Lampa ścienna Sevilla 8200 o numerze katalogowym 8200, z czujnikiem ruchu, z trzonkiem na gniazdem na żarówkę E27 , do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

119,00 zł Dostępny
Kinkiet zewnętrzny MEDINA 8835 Rabalux

Kinkiet elewacyjny MEDINA o numerze katalogowym 8835, z czujnikiem ruchu, w czarnej oprawie, z dwoma gniazdami na żarówkę GU10, jako oświetlenie drzwi wejściowych, tarasowych, ścieżek wzdłuż budynku.

85,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Kinkiet zewnętrzny MEDINA 8839 Rabalux

Kinkiet elewacyjny MEDINA o numerze katalogowym 8839, z czujnikiem ruchu, w białej oprawie, z dwoma gniazdami na żarówkę GU10, jako oświetlenie drzwi wejściowych, tarasowych, ścieżek wzdłuż budynku.

87,00 zł Dostępny
Kinkiet zewnętrzny MEDINA 8838 Rabalux

Kinkiet elewacyjny MEDINA o numerze katalogowym 8838, z czujnikiem ruchu, w białej oprawie, z gniazdem na żarówkę GU10, jako oświetlenie drzwi wejściowych, ścieżek wzdłuż budynku.

87,00 zł Dostępny
Kinkiet zewnętrzny DENVER 4 8518 Rabalux

Lampa elewacyjna DENVER 4 o numerze katalogowym 8518, oprawa w kolorze złota antycznego, z gniazdem na żarówkę E27, czujnik ruchu do 8 m, jako oświetlenie drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

130,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Kinkiet zewnętrzny Velence 8216 Rabalux

Kinkiet elewacyjny Velence 8216, z czujnikiem ruchu, oprawa w kolorze białym, do oświetlenia zewnętrznego domu, zarówno drzwi wejściowych, jak i tarasu.

97,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Kinkiet zewnętrzny Nashville 7847 Rabalux

Lampa elewacyjna Nashville o numerze katalogowym 7847, z czujnikiem ruchu, w metalowej oprawie w kolorze stali nierdzewnej, z gwintem na żarówkę E27, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

160,00 zł Dostępny
Promocja - 19,00 zł
Promocja!
Kinkiet zewnętrzny BALTIMORE 8732 Rabalux

Lampa elewacyjna BALTIMORE o numerze katalogowym 8732, z czujnikiem ruchu, w aluminiowej czarnej oprawie, z gwintem na żarówkę E27, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

171,00 zł 152,00 zł Dostępny
Promocja - 30,00 zł
Promocja!
Kinkiet zewnętrzny BALTIMORE 8731 Rabalux

Lampa elewacyjna BALTIMORE o numerze katalogowym 8731, z czujnikiem ruchu, w aluminiowej czarnej oprawie, z gwintem na żarówkę E27, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

210,00 zł 180,00 zł Dostępny
Kinkiet zewnętrzny MIAMI 8676 Rabalux

Lampa elewacyjna MIAMI o numerze katalogowym 8676, z czujnikiem ruchu, w oprawie koloru złota antycznego, z gwintem na żarówkę E27, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

170,00 zł Dostępny
Kinkiet zewnętrzny DENMARK 8977 Rabalux

Lampa elewacyjna DENMARK o numerze katalogowym 8977, z czujnikiem ruchu, w metalowej oprawie w kolorze stali nierdzewnej, wbudowany LED 4000K, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

260,00 zł Dostępny
Kinkiet zewnętrzny PIRAMIDA 304377 Polux

Lampa elewacyjna PIRAMIDA o numerze katalogowym 304377, z czujnikiem ruchu PIR, w oprawie ze stali nierdzewnej, wbudowany SMD LED, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.

99,89 zł Dostępny
Kinkiet zewnętrzny Marseille 8578 Rabalux

Kinkiet elewacyjny Marseille 8578 Rabalux, z czujnikiem ruchu, lampa zewnętrzna elewacyjna, zaprojektowana w stylu klasycznym, w metalowej oprawie w kolorze czarnym.

120,00 zł Dostępny

Kinkiety zewnętrzne z czujnikiem ruchu – tak wiele zalet

Osoby, które poszukują lamp naściennych typu kinkiet wiedzą, jak bardzo wizytówkowy jest to rodzaj oświetlenia. Używane do iluminacji świetlnych w altanach, tarasach lub przy drzwiach wejściowych są bardzo często zauważane przez odwiedzających. Nie powinna więc dziwić liczba dostępnych modeli kinkietów zewnętrznych na rynku. Zaprojektowane oraz wykonane w stylach nowoczesnym, klasycznym czy skandynawskim niosą ze sobą wiele zalet. W przypadku kinkietów z czujnikiem ruchu za największą uznać możemy energooszczędność. Czujnik ruchu umieszczony w lampie dostarczy światło wtedy, kiedy będziemy tego najbardziej potrzebowali. W sytuacji, kiedy lampa jest zamontowana przy drzwiach, oświetli drogę osobom, które wpadły na przykład na wieczornego grilla. Piszemy więc tutaj o zdecydowanym wyższym komforcie w użytkowaniu lampy, ale czy tylko? Otóż nie. Wykorzystywanie światła tylko wtedy, kiedy to konieczne przełoży się pozytywnie na rachunki za prąd oraz ochronę środowiska, tak ważną w XXI wieku.

Jak podłączyć kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu

Pragniemy zaznaczyć, że również lampy zewnętrzne typu kinkiet powinny być montowane przez specjalistów i fachowców. W przypadku lamp z czujnikami ruchu należy pamiętać, że czujnik jest zainstalowany fabrycznie w lampie i nie trzeba go montować osobno. Zalecamy zapoznanie się z instrukcją montażu zawartą w produkcie przez każdego producenta. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Kąt detekcji ruchu w czujniku – jak go ustawić

W przypadku samego ustawiania czujnika ruchu, należy wcześniej zaplanować, gdzie kinkiet zewnętrzny zostanie zamontowany. Jeżeli tuż przed domem, optymalną wartością kąta detekcji ruchu będzie 90 stopni. Istnieją jednak sposoby na zabezpieczenie nawet kilku ścian - zwiększając kąt detekcji ruchu na przykład do 240 stopni a sam kinkiet zamontować na narożniku ściany.

Jakie żarówki wybrać do kinkietów zewnętrznych z czujnikiem ruchu

Dla każdego modelu lampy naściennej typu kinkiet istnieją wytyczne bezpośrednio od producenta. Jeżeli jednak mamy komfort wyboru dowolnej żarówki, z całą pewnością polecamy zapoznanie się z żarówkami LED. Technologia diod elektroluminescencyjnych nie bez powodu stała się najczęstszym wyborem konsumentów w poprzednich latach w zakresie źródła światła. Diody LED zapewniają maksymalne oświetlenie od razu po włączeniu. Są niesamowicie oszczędne zużywając nawet do 90% mniej prądu od tradycyjnych żarówek a ich trwałość pozwala nawet na 50 tysięcy godzin pracy. Tych kilka zalet przekłada się przede wszystkim na ochronę środowiska oraz naszego domowego budżetu.