Kinkiety zewnętrzne z czujnikiem ruchu (Jest 11 produktów.)

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
214,65 zł Dostępny

Lampa elewacyjna BALTIMORE o numerze katalogowym 8731, z czujnikiem ruchu, w aluminiowej czarnej oprawie, z gwintem na żarówkę E27, do oświetlenia bramy, werandy, drzwi wejściowych, tarasowych, elewacji.                                                                                                                    UWAGA! OSTATNIE 2 SZTUKI! WYSYŁKA W 24H!

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Kinkiety zewnętrzne z czujnikiem ruchu – tak wiele zalet

Osoby, które poszukują lamp naściennych typu kinkiet wiedzą, jak bardzo wizytówkowy jest to rodzaj oświetlenia. Używane do iluminacji świetlnych w altanach, tarasach lub przy drzwiach wejściowych są bardzo często zauważane przez odwiedzających. Nie powinna więc dziwić liczba dostępnych modeli kinkietów zewnętrznych z czujnikiem ruchu na rynku. Zaprojektowane oraz wykonane w stylach nowoczesnym, klasycznym czy skandynawskim niosą ze sobą wiele zalet. W przypadku kinkietów z czujnikiem ruchu za największą uznać możemy energooszczędność. Czujnik ruchu umieszczony w lampie dostarczy światło wtedy, kiedy będziemy tego najbardziej potrzebowali. W sytuacji, kiedy lampa jest zamontowana przy drzwiach, oświetli drogę osobom, które wpadły na przykład na wieczornego grilla. Piszemy więc tutaj o zdecydowanym wyższym komforcie w użytkowaniu lampy, ale czy tylko? Otóż nie. Wykorzystywanie światła tylko wtedy, kiedy to konieczne przełoży się pozytywnie na rachunki za prąd oraz ochronę środowiska, tak ważną w XXI wieku.

Jak podłączyć kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu

Pragniemy zaznaczyć, że również lampy zewnętrzne typu kinkiet powinny być montowane przez specjalistów i fachowców. W przypadku lamp z czujnikami ruchu należy pamiętać, że czujnik jest zainstalowany fabrycznie w lampie i nie trzeba go montować osobno. Zalecamy zapoznanie się z instrukcją montażu zawartą w produkcie przez każdego producenta. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Kąt detekcji ruchu w czujniku – jak go ustawić

W przypadku samego ustawiania czujnika ruchu, należy wcześniej zaplanować, gdzie kinkiet zewnętrzny zostanie zamontowany. Jeżeli tuż przed domem, optymalną wartością kąta detekcji ruchu będzie 90 stopni. Istnieją jednak sposoby na zabezpieczenie nawet kilku ścian - zwiększając kąt detekcji ruchu na przykład do 240 stopni a sam kinkiet zamontować na narożniku ściany.

Jakie żarówki wybrać do kinkietów zewnętrznych z czujnikiem ruchu

Dla każdego modelu lampy naściennej typu kinkiet istnieją wytyczne bezpośrednio od producenta. Jeżeli jednak mamy komfort wyboru dowolnej żarówki, z całą pewnością polecamy zapoznanie się z żarówkami LED. Technologia diod elektroluminescencyjnych nie bez powodu stała się najczęstszym wyborem konsumentów w poprzednich latach w zakresie źródła światła. Diody LED zapewniają maksymalne oświetlenie od razu po włączeniu. Są niesamowicie oszczędne zużywając nawet do 90% mniej prądu od tradycyjnych żarówek a ich trwałość pozwala nawet na 50 tysięcy godzin pracy. Tych kilka zalet przekłada się przede wszystkim na ochronę środowiska oraz naszego domowego budżetu.