Kule ogrodowe elektryczne (Jest 4 produktów.)

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Nowoczesne oświetlenie ogrodu niesie ze sobą bardzo dużą liczbę korzyści. Dostępne wzornictwo oraz mnogość asortymentu nie ułatwiają jednak podjęcia decyzji zakupowej nikomu. Gdy jednak mamy określony plan i wiemy, czego oczekujemy od oświetlenia zewnętrznego na terenie naszej posesji - będzie nam z pewnością łatwiej.

Kule ogrodowe elektryczne – design na prąd

Istotnym jest, aby opowiedzieć o trzecim rodzaju kul ogrodowych dostępnych w naszym ogrodzie. Jest to niejako powrót kilka lat wstecz, gdy nie królowała jeszcze technologia solarna. Wśród naszych klientów nadal jest spora rzesza osób, które w ogrodzie mają przeprowadzone przewody elektryczne lub które najzwyczajniej w świecie chcą mieć pewność idealnego oświetlenia nieuzależnionego od pogody. Kule ogrodowe elektryczne, bo o nich mowa, są lampami w kształcie owalnym i różnym kształcie (20, 30, 40, 50 a nawet 80 centymetrów i wiele, wiele innych). Ich zadaniem jest oddanie do otoczenia nieoślepiającego, równomiernego światła. Występują pojedynczo oraz w zestawach – zgodnie z preferencjami użytkowników.

Jakie korzyści niosą ze sobą elektryczne kule ogrodowe

Z pozoru banalna odpowiedź, może okazać się skomplikowana. Przede wszystkim kule ogrodowe na prąd niosą ze sobą korzyść w postaci oświetlenia. Aby jednak nie pozostawić Państwa z niczym, wytłumaczymy tę korzyść szerzej! Dzięki równomiernemu oddawaniu światła, lampy typu kule mogą posłużyć jako element zabawy światłem. Ich cień oraz efekty mogą przysłużyć się do ogrodzenia stref terenu lub oświetlenia konkretnych, ważniejszych dla nas punktów. Co więcej, ich oryginalny kształt i wygląd sprawią, że nasze aranżacje na ogrodzie, wokół tarasu, przed domem lub wzdłuż ścieżki ogrodowej zyskają na animuszu.

Gdzie montować kule ogrodowe świetlne

Odpowiadamy wymijająco - to zależy. A to dlatego, gdyż wszystko uzależnione jest ponownie od oczekiwań i preferencji konsumentów. Zawsze radzimy, aby punkty świetlne wyznaczone były na terenie posesji w miejscach, w których przebywamy najczęściej. W przypadku kuli ogrodowych warto pamiętać, aby zabezpieczyć je odpowiednio poprzez przymocowanie do podłoża. Warto również zadbać o jego przygotowanie. Niekiedy delikatna warstwa betonu i przykręcenie lampy do niego okazać się może trafniejszym rozwiązaniem od wbicia grotu w kawałek ziemi. Zachęcamy jednak do zapoznania się z instrukcją obsługi dołączonej do produktu. Kule ogrodowe elektryczne to lampy zewnętrzny. Są więc one odpowiednio zabezpieczone i posiadać powinny certyfikat upoważniający do korzystania z nich na zewnątrz. Stopień ochrony lamp typu kule ogrodowe waha się między IP43 a IP65. Są to bardzo popularne wartości w przypadku oświetlenia zewnętrznego, które gwarantują ochronę przed kurzem i wilgocią. W przypadku pytań - zapraszamy do kontaktu z naszym Burem Obsługi Klienta.