na stronę

Kule ogrodowe elektryczne

Kula ogrodowa GARDEN BALL XXL KTGBXXL Kobi

Lampa ogrodowa GARDEN BALL XXL o numerze katalogowym KTGBXXL, szara kula o  średnicy 57 cm, z gniazdem na żarówkę E27, oświetlenie ozdobne ogrodu, tarasu, podjazdu.

355,00 zł Dostępny
Kula ogrodowa GARDEN BALL XL KTGBXL Kobi

Lampa ogrodowa GARDEN BALL XL o numerze katalogowym KTGBXL, szara kula o  średnicy 45 cm, z gniazdem na żarówkę E27, oświetlenie ozdobne ogrodu, tarasu, podjazdu.

259,00 zł Dostępny
Kula ogrodowa GARDEN BALL S KTGB Kobi

Lampa ogrodowa GARDEN BALL S o numerze katalogowym KTGBS, szara kula, z gniazdem na żarówkę E27, oświetlenie ozdobne ogrodu, tarasu, podjazdu.

145,00 zł Dostępny
Kula ogrodowa GARDEN BALL M KTGBM Kobi

Lampa ogrodowa GARDEN BALL M o numerze katalogowym KTGBM, szara kula, z gniazdem na żarówkę E27, oświetlenie ozdobne ogrodu, tarasu, podjazdu.

152,00 zł Dostępny
Kula ogrodowa GARDEN BALL L KTGBL Kobi

Lampa ogrodowa GARDEN BALL L o numerze katalogowym KTGBL, szara kula, z gniazdem na żarówkę E27, oświetlenie ozdobne ogrodu, tarasu, podjazdu.

212,00 zł Dostępny
Girlanda zewnętrzna Smolder 312105 Polux

Girlanda zewnętrzna Smolder o numerze katalogowym 312105, przewód o długości 3,8 m, z 10 żarówkami LED, zasilana na baterie AA, dołączone do zestawu.

47,00 zł Dostępny
Słupek ogrodowy ULSA 311641 Polux

Lampa ogrodowa stojąca ULSA o numerze katalogowym 311641, 80 cm, stalowa oprawa w kolorze czarnym z gniazdem na żarówkę E27, do oświetlenia podjazdu, tarasu, schodów i ścieżek.

113,62 zł Dostępny
Słupek ogrodowy ULSA 311634 Polux

Lampa ogrodowa stojąca ULSA o numerze katalogowym 311634, 50 cm, stalowa oprawa w kolorze czarnym z gniazdem na żarówkę E27, do oświetlenia podjazdu, tarasu, schodów i ścieżek.

99,83 zł Dostępny
Lampa ogrodowa CUMULUS L 6978 Nowodvorski Lighting

Kula CUMULUS o numerze katalogowym 6978, o średnicy 60 cm, nowoczesna lampa na źródło światła z gwintem na żarówkę E27, jako oświetlenie ścieżek, trawnika, kompozycji kwiatowych w ogrodzie.

367,89 zł Dostępny
Lampa ogrodowa CUMULUS XL 9714 Nowodvorski Lighting

Kula CUMULUS o numerze katalogowym 9714, o średnicy 80 cm, nowoczesna lampa na źródło światła z gwintem na żarówkę E27, jako oświetlenie ścieżek, trawnika, kompozycji kwiatowych w ogrodzie.

689,00 zł Dostępny
Lampa ogrodowa CUMULUS M 6977 Nowodvorski Lighting

Kula CUMULUS o numerze katalogowym 6977, o średnicy 45cm, nowoczesna lampa na źródło światła z gwintem na żarówkę E27, jako oświetlenie ścieżek, trawnika, kompozycji kwiatowych w ogrodzie.

282,00 zł Dostępny
Lampa ogrodowa CUMULUS S 6976 Nowodvorski Lighting

Kula CUMULUS o numerze katalogowym 6976, o średnicy 30cm, nowoczesna lampa na źródło światła z gwintem na żarówkę E27, jako oświetlenie ścieżek, trawnika, kompozycji kwiatowych w ogrodzie.

188,89 zł Dostępny
Lampa wisząca zewnętrzna CUMULUS L 9607 Nowodvorski Lighting

Lampa wisząca CUMULUS o numerze katalogowym 9607,  bardzo duża mleczna oprawa w kształcie kuli o średnicy 60 cm, w stylu nowoczesnym, do oświetlenia tarasu, werandy, patio.

345,00 zł Dostępny
Lampa wisząca zewnętrzna CUMULUS M 9715 Nowodvorski Lighting

Lampa wisząca CUMULUS o numerze katalogowym 9715, mleczna oprawa w kształcie kuli o średnicy 45 cm, w stylu nowoczesnym, do oświetlenia tarasu, werandy, patio.

290,89 zł Dostępny
Lampa wisząca zewnętrzna CUMULUS S 9751 Nowodvorski Lighting

Lampa wisząca CUMULUS o numerze katalogowym 9751, mleczna oprawa w kształcie kuli o średnicy 30 cm, w stylu nowoczesnym, do oświetlenia tarasu, werandy, patio.

185,00 zł Dostępny
Lampa ogrodowa CUMULUS CUBE L 8965 Nowodvorski Lighting

Lampa ogrodowa CUMULUS CUBE L o numerze katalogowym 8965, mleczna oprawa w kształcie sześcianu o długości boku 60 cm, z gniazdem na żarówki E27 max 60W. Stanowi oryginalne i dekoracyjne źródło światła na tarasie, w ogrodzie i przed domem.

747,89 zł Dostępny

Nowoczesne oświetlenie ogrodu niesie ze sobą bardzo dużą liczbę korzyści. Dostępne wzornictwo oraz mnogość asortymentu nie ułatwiają jednak podjęcia decyzji zakupowej nikomu. Gdy jednak mamy określony plan i wiemy, czego oczekujemy od oświetlenia zewnętrznego na terenie naszej posesji - będzie nam z pewnością łatwiej.

Kule ogrodowe elektryczne – design na prąd

Istotnym jest, aby opowiedzieć o trzecim rodzaju kul ogrodowych dostępnych w naszym ogrodzie. Jest to niejako powrót kilka lat wstecz, gdy nie królowała jeszcze technologia solarna. Wśród naszych klientów nadal jest spora rzesza osób, które w ogrodzie mają przeprowadzone przewody elektryczne lub które najzwyczajniej w świecie chcą mieć pewność idealnego oświetlenia nieuzależnionego od pogody. Kule ogrodowe elektryczne, bo o nich mowa, są lampami w kształcie owalnym i różnym kształcie (20, 30, 40, 50 a nawet 80 centymetrów i wiele, wiele innych). Ich zadaniem jest oddanie do otoczenia nieoślepiającego, równomiernego światła. Występują pojedynczo oraz w zestawach – zgodnie z preferencjami użytkowników.

Jakie korzyści niosą ze sobą elektryczne kule ogrodowe

Z pozoru banalna odpowiedź, może okazać się skomplikowana. Przede wszystkim kule ogrodowe na prąd niosą ze sobą korzyść w postaci oświetlenia. Aby jednak nie pozostawić Państwa z niczym, wytłumaczymy tę korzyść szerzej! Dzięki równomiernemu oddawaniu światła, lampy typu kule mogą posłużyć jako element zabawy światłem. Ich cień oraz efekty mogą przysłużyć się do ogrodzenia stref terenu lub oświetlenia konkretnych, ważniejszych dla nas punktów. Co więcej, ich oryginalny kształt i wygląd sprawią, że nasze aranżacje na ogrodzie, wokół tarasu, przed domem lub wzdłuż ścieżki ogrodowej zyskają na animuszu.

Gdzie montować kule ogrodowe świetlne

Odpowiadamy wymijająco - to zależy. A to dlatego, gdyż wszystko uzależnione jest ponownie od oczekiwań i preferencji konsumentów. Zawsze radzimy, aby punkty świetlne wyznaczone były na terenie posesji w miejscach, w których przebywamy najczęściej. W przypadku kuli ogrodowych warto pamiętać, aby zabezpieczyć je odpowiednio poprzez przymocowanie do podłoża. Warto również zadbać o jego przygotowanie. Niekiedy delikatna warstwa betonu i przykręcenie lampy do niego okazać się może trafniejszym rozwiązaniem od wbicia grotu w kawałek ziemi. Zachęcamy jednak do zapoznania się z instrukcją obsługi dołączonej do produktu. Kule ogrodowe elektryczne to lampy zewnętrzny. Są więc one odpowiednio zabezpieczone i posiadać powinny certyfikat upoważniający do korzystania z nich na zewnątrz. Stopień ochrony lamp typu kule ogrodowe waha się między IP43 a IP65. Są to bardzo popularne wartości w przypadku oświetlenia zewnętrznego, które gwarantują ochronę przed kurzem i wilgocią. W przypadku pytań - zapraszamy do kontaktu z naszym Burem Obsługi Klienta.