Kule ogrodowe dekoracyjne (Jest 16 produktów.)

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Kule ogrodowe dekoracyjne

Szukasz odpowiedniego dopełnienia oświetlenia dla aranżacji ogrodowej i zewnętrznej? Poznaj najnowszą propozycję niebanalnego oświetlenia jakim jest kula ogrodowa dekoracyjna. Tworząc nasz wymarzony ogród ważnym jest, aby przyłożyć się do wyboru odpowiedniego oświetlenia. Powinno one dawać jednocześnie ładny, delikatny blask po zmroku, ale również prezentować się nienagannie w ciągu dnia. Z całą pewnością polecamy kule ogrodowe dekoracyjne, które spełniają oba zadania.

Świecąca kula do ogrodu – praktyczność i design

Kule ogrodowe, również te dekoracyjne, są lampami jak każde inne. W zależności jednak od wybranego rozmiaru lampy oraz mocy oświetleniowej, uzyskać możemy różny efekt. Lampa o średnicy 20 centymetrów oświetli inną powierzchnie od lampy kuli XL o średnicy 80 centymetrów. Należy pamiętać, że świecąca kula do ogrodu to przede wszystkim gwarancja praktyczności oraz designu. Uzyskanie efektu “wow” w przypadku wyboru tego oświetlenia jest niemalże pewne. Warto nadmienić też fakt, że kule ogrodowe są niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem w przypadku planowania każdej aranżacji na zewnątrz. Ich montaż jest niezwykle prosty - najczęściej są one wbijane za pomocą grotu w ziemię lub, jak w przypadku dużych kul ogrodowych, przytwierdzane do podłoża.

Pomysł na ciekawą aranżację oświetlenia w ogrodzie

Świecąca kula ogrodowa w naszym sklepie występuje w wielu wariantach. Mogą Państwo wybrać lampę o mlecznym kloszu, świecącą jasną barwą dzięki żarówce LED. Są także dostępne kule ogrodowe RGB, które zmieniają barwę w zależności od naszych preferencji. Może to być kolor czerwony, zielony lub nawet niebieski. Zdecydowanie są to produkty niestandardowe, odchodzące trochę od idei tradycyjnego oświetlenia. Nie oznacza to jednak, że będzie to pomysł nietrafiony. Wręcz przeciwnie – kula ogrodowa świecąca odmieni wygląd ogrodu i oczaruje każdego gościa.