Kule ogrodowe solarne (Jest 14 produktów.)

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Światło w ogrodzie jest istotnym elementem każdej aranżacji. Odpowiednio oświetlona altana, taras lub balkon wzbogacą nasze doznania podczas ciepłych, letnich wieczorów ze znajomymi. Urokliwy blask? Mocne, białe światło? Wszystko w naszych rękach. Wystarczy wybrać odpowiednie lampy ogrodowe. Dlaczego nie postawić więc na kule ogrodowe solarne?

Kule ogrodowe solarne – designerska oszczędność

Projektanci z całego świata dbają o to, aby produkty oferowane przez producentów oświetlenia zachwycały wizualnie. Bardzo ciekawą propozycją są lampy ogrodowe w kształcie kuli. Niesamowity wygląd połączony z estetyką to gwarancja pozytywnej zazdrości w oczach najbliższych. Co stanie się, gdy połączymy to z oszczędnością i ochroną środowiska? Odpowiedź brzmi – kule ogrodowe solarne. Produkt, który w ostatnich latach sprzedaje się w coraz większych ilościach. Kupując lampy w kształcie kul, klienci zyskują bardzo wiele. Oświetlenie solarne znane jest z darmowej energii. Również w przypadku kul ogrodowych mamy z nią do czynienia. Moduł solarny umieszczony w lampie pochłania promienie słoneczne i zamienia je w energię elektryczną, aby po zmroku olśnić nas i nasze aranżacje.

Czy kula ogrodowa solarna różni się od innych lamp solarnych

Kule ogrodowe z technologią solarną są takimi samymi lampami jak każde oświetlenie solarne. Posiadają moduł solarny oraz panele solarne, odpowiedzialne za przechwytywanie promieni słonecznych. Również znajduje się w nich transformator, który przekazuję energie do akumulatora. Również w przypadku kuli ogrodowych solarnych należy pamiętać, aby ustawione były w odpowiednio nasłonecznionym miejscu. Wszak to właśnie nasłonecznienie będzie miało wpływ na działanie lamp.

Połączenie technologii solarnej z diodami LED

Również w przypadku lamp kul solarnych możemy mieć do czynienia w przypadku niektórych modeli z diodami elektroluminescencyjnymi. Podążanie za najnowszymi trendami skłania producentów do instalacji w lampach kulach źródła światła LED. Jest to spowodowane chęcią dostarczania klientom najwyższej jakości produktów. Żarówki LED są zdecydowanie trwalsze od żarówek tradycyjnych i zużywają mniej energii elektrycznej. Mimo, że w naszej lampie mamy moduł solarny – nawet to może okazać się zaletą podczas pochmurniejszego dnia.