Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Lampy ogrodowe kule - światło w innym kształcie

Wybór oświetlenia do ogrodu potrafi przysporzyć o ból głowy. Dzięki urozmaiconemu wzornictwu, producenci oświetlenia wprawiają w zachwyt potencjalnych klientów, którzy mogą zainstalować w ogrodzie lampy o kształtach niekonwencjonalnych. Jednym z rodzajów lamp ogrodowych są kule ogrodowe. Takie oświetlenie charakteryzuje się nowoczesnością i funkcjonalnością, ponieważ pomimo wyglądu idealnie oddają blask na zewnątrz.

Lampy zewnętrzne typu kule ogrodowe

Kula ogrodowa jako lampa zewnętrzna jest propozycją dla osób, które pragną czegoś nowego w swoim ogrodzie. Dostępne są ich modele w wielu wariantach rozmiarowych. Od niewielkich lamp o średnicy 20 centymetrów do kul o średnicy 80 cm, które niesamowicie rozświetlą ogród po zmroku. Wśród kuli ogrodowych dostępnych w naszym sklepie znajdą Państwo kategorie lamp takich jak kule ogrodowe solarne, kule ogrodowe dekoracyjne oraz kule ogrodowe elektryczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą każdych z nich, ponieważ każda posiada własne zalety.

Kule, które świecą - rodzaje

Na rynku oświetlenia zewnętrznego występuje szereg lamp typu kula, w których zastosowano najrozmaitsze rozwiązania. W naszym sklepie znajdą Państwo lampy kule LED, lampy kule solarne oraz z przewodem 230V. Lampy kule LED – wykorzystanie technologii diod elektroluminescencyjnych od dawna uznawane jest za przełom w produkcji lamp - zarówno zewnętrznych jak wewnętrznych. Ich istotą jest zmniejszenie zużycia prądu oraz znaczne wydłużenie pracy lampy. Lampy solarne kule – panele solarne, które odpowiedzialne są za pochłanianie energii słonecznej i za pomocą transformatora, przekształcanie jej w prąd to rozwiązanie nieco droższe, aczkolwiek niezwykle korzystne. Tego rodzaju oświetlenie, także w przypadku lamp w kształcie kuli, z pewnością obniży rachunki za prąd. Kule ogrodowe z przewodem 230V – dobry wybór, gdy pod uwagę weźmiemy stosunek ceny do jakości. Jeżeli w naszym ogrodzie poprowadzone zostały przewody elektryczne to wybór tych lamp będzie równie odpowiedni.

Czy kule ogrodowe świetlne są bezpieczne?

Wbrew pozorom kształt w przypadku oświetlenia zewnętrznego potrafi mieć znaczenie. W przypadku lamp ogrodowych kuli, producenci dbają o to, aby stosować wszystkie rozwiązania zwiększające ich żywotność oraz bezpieczeństwo. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo tylko i wyłącznie kule ogrodowe świetlne, które spełniają normy. Przy każdym produkcie znajduje się informacja o stopniu bezpieczeństwa (IP), który powinien się wahać między wartością IP44 a IP65. Wybór lampy z takimi oznaczeniami zagwarantuje, że kula będzie odporna na czynniki atmosferyczne takie jak kurz i pył.